نتیجه‌ای یافت نشد.

ابلاغ معاون وزیر ارشاد درباره حقوق مدیران موسسات معاونت فرهنگی

شناسه خبر: 181001 سرویس: توسعه ، کتاب و شهر کتاب ، فرهنگ و هنر ، گوناگون دوشنبه ۲۴ تير ۱۳۹۸, ۲۳ : ۱۸ : ۰۰
ابلاغ معاون وزیر ارشاد درباره حقوق مدیران موسسات معاونت فرهنگی
معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تازگی طی نامه‌ای به ۳ موسسه زیرمجموعه این معاونت، سقف حقوق مدیران عامل را تا 12 میلیون تومان تعیین کرده است.
۵۵آنلاین :

محسن جوادی معاون فرهنگی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به تازگی نامه‌ای برای ۳ موسسه زیر مجموعه (موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی، موسسه خانه کتاب و بنیاد شعر و ادبیات داستانی ایرانیان) ارسال کرده است که بر مبنای آن جمع حقوق و مزایای مدیرعامل موسسات تابعه در سال بیش از ۱۴۴ میلیون تومان نباید باشد.

بر اساس این گزارش، این نامه در حالی ارسال شده که در حال حاضر برخی مدیران موسسات ارشاد بیش از ۱۵ میلیون تومان دریافتی در ماه دارند، اما بر مبنای این ابلاغیه جدید معاون وزیر، از این پس مدیران موسسات در ماه ۱۲ میلیون تومان دریافتی خواهند داشت.

شنیده‌ها حاکی از آن است که برخی از مدیران در برابر این ابلاغ، واکنش‌هایی داشته‌اند، اما این موضوع روند اجرایی به خود گرفته و گویا معاون فرهنگی در اجرای این ابلاغ، بسیار مصمم است.

یادآور می‌شود محسن جوادی، رئیس هیأت امنای هر سه مؤسسه زیرمجموعه معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز هست.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این همه مدعی فرهنگی، خود فرهنگ کجاست؟

نیوزلند به دنبال پرداخت حقوق کارمندها با ارز دیجیتال است ولی ما هنوز دنبال اثبات فضای Cyber به اژدهای هفت سر هستیم و مدام می جنگیم و زخمی می دهیم که سری از این سرها را ببریم.

راه رهایی از تحریم ها چیست؟

مناطق آزاد از جمله­ بخش ­های نظام اقتصادی کشور هستند که به واسطه قرار گرفتن در حوزه استثنائات تجاری می ­توانند وسیله ­ای برای توسعه صنعتی باشند و مسیر ورود به بازارهای جهانی را از طریق تقویت تولید، صادرات و سرمایه­ گذاری خارجی برای اقتصاد کشور فراهم کنند، اقدامی که سایر کشورها از آن بهره­ برده ­اند و از طریق این مناطق توانسته­ اند اقتصاد کشور خود را در رقابت با بازارهای جهانی و در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.هم اکنون در کل کشور هفت منطقه آزاد وجود دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر