نتیجه‌ای یافت نشد.

ابزار جدید «گیت‌هاب» معرفی شد

شناسه خبر: 172977 سرویس: فناوری ، گوناگون دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۶ : ۱۱ : ۰۰
ابزار جدید «گیت‌هاب» معرفی شد
پلت‌فرم برنامه‌نویسی معروف گیت‌هاب (GitHub) که به «فیس‌بوک برنامه‌نویسان» نیز شهرت دارد روز گذشته ابزاری را معرفی کرد که کار را برای برنامه‌نویسان جهت یافتن ابزارهای بهبود‌دهنده پروسه برنامه‌نویسی نرم‌افزار بسیار ساده‌تر می‌کند.
۵۵آنلاین :

این ابزار جدید گیت‌هاب Package Registry نام دارد. ابزار جدید گیت‌هاب به برنامه‌نویسان کمک می‌کند که سریعا پکیج‌های خصوصی و عمومی را جست‌وجو کنند. این پکیج‌ها در اصل کدهای از پیش نوشته شده‌ای هستند که شخص می‌تواند آن را به نرم‌افزار خود سریعا اضافه کند و دیگر نیازی به نوشتن آنها نخواهد بود. این پکیج‌های کد در اصل همانند میانبر برای برنامه‌نویسان عمل می‌کنند. برنامه‌نویسان به منظور کاهش زمان پروسه برنامه‌نویسی از این پکیج‌ها استفاده می‌کنند.
ابزار جدید «گیت‌هاب» معرفی شد
این محصول همچنین اولین محصول گیت‌هاب پس از به خدمت گرفته شدن توسط مایکروسافت محسوب می‌شود. مایکروسافت اکتبر سال گذشته گیت‌هاب را با مبلغ ۵/ ۷ میلیارد دلار به خدمت گرفت. البته در این مدت گیت‌هاب چند ویژگی و توییک جزئی را برای کاربران خود منتشر کرده بود که خیلی به چشم نمی‌آمدند. اما این ویژگی جدید و بزرگ گیت‌هاب نشان می‌دهد که مایکروسافت نگرش توسعه‌ای نسبت به این پلت‌فرم محبوب دارد. ابزار جدید گیت‌هاب در حال حاضر به‌صورت بتا و محدود قابل استفاده است اما شرکت برنامه‌نویسان را تشویق کرده که پکیج کدهای خود را به این ابزار اضافه کنند. برایان کلارک مدیر محصولات گیت‌هاب می‌گوید بسیاری از کاربران شرکت خواسته بودند که چنین ابزاری توسط گیت‌هاب عرضه شود و گیت‌هاب ۶ ماه گذشته را صرف طراحی و توسعه این ابزار کرده است. کلارک در مصاحبه خود با بیزینس اینسایدر گفته که استفاده از این ابزار جدید گیت‌هاب برای برنامه‌نویسان بسیار ساده خواهد بود و از چند زبان مختلف نیز پشتیبانی خواهد کرد.


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر