نتیجه‌ای یافت نشد.

ابتلا به فقر شدید یک میلیون نفر در کشور پس از وقوع سانحه رانندگی

شناسه خبر: 170898 سرویس: NGO ، توسعه ، گوناگون شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۰۳ : ۲۰ : ۰۰
ابتلا به فقر شدید یک میلیون نفر در کشور پس از وقوع سانحه رانندگی
مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها گفت: سالانه یک میلیون نفر پس از وقوع سانحه رانندگی دچار فقر شدید می‌شوند.
۵۵آنلاین :

بخارایی در مراسم گرامیداشت روز ایمنی حمل و نقل با بیان اینکه برای ارتقای ایمنی راه‌ها نیازمند عزم ملی هستیم، گفت: تعیین یک روز برای عطف توجه مردم و هم‌پیمانی برای کاربران و طیف‌های مختلف به بحث ایمنی بسیار موثر است و می‌تواند منجر به شناسایی عوامل دخیل در بروز تصادفات شود.

وی با تاکید بر اینکه ایمنی حق ملی هر شهروندی است گفت: حق هر کودکی است که سرپرست خود را در تصادفات جاده ای از دست ندهد و این موضوع با توجه ویژه به مقوله ایمنی قابل تحقق است.

مدیرعامل جمعیت طرفداران ایمنی راه‌ها با اشاره به آثار سوء سوانح جاده‌ای گفت: سالانه بیش از 16 هزار نفر در کشورمان در سوانح جاده‌ای کشته می‌شوند و 350 هزار نفر دچار معلولیت و از کارافتادگی دائمی می‌شوند.

وی افزود:‌ همچنین یک میلیون نفر پس از بروز سوانح راننگی به فقر شدید مبتلا می‌شوند که غیر از ارتقای ایمنی در عوامل مختلف امکان کاهش این اعداد و ارقام نیست.

بخارایی تاکید کرد:‌ حمل و نقل برای توسعه است نه اینکه موجب خسارت و مرگ هموطنان‌مان شود.


منبع : ایلنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر