آیا راهی برای کاهش هزینه سفر وجود دارد؟

شناسه خبر: 197206 سرویس: اقتصادی ، ورزشی پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸, ۳۲ : ۱۶ : ۰۰
آیا راهی برای کاهش هزینه سفر وجود دارد؟
سفر، یکی از لذت‌ بخش ترین تفریحاتی است که چه به صورت انفرادی، چه با گروه دوستان و یا خانوادگی، می تواند خستگی روزهای کاری را از تن افراد به در کند، علاوه بر آن، تجربیاتی که در سفر توسط هرکسی کسب می شود، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست، اما چرا این روزها، افراد کمتری به مسافرت کردن گرایش پیدا می کنند؟ این موضوع اول از همه به مبحث هزینه سفر برمی گردد که قصد داریم در این فرصت بیشتر به آن بپردازیم.
۵۵آنلاین :

بخش عمده ای از هزینه سفر، صرف تهیه بلیط و رزرو کردن اقامتگاه می شود. این دو مورد از آن دسته مواردی هستند که اگر در یک پکیج ارایه شوند، می توانند برای مسافر ارزان تر تمام شوند. عمدتا افراد در تماس با آژانس های مسافرتی، تصوری از اینکه می توانند با خرید تور هزینه سفرشان را کاهش دهند، ندارند. دلیل این موضوع این است که درک صحیحی از قیمت های واقعی بلیط هواپیما و هتل ها ندارند. اما این تنها بخش ماجرا نیست!

کاهش هزینه های سفر

درست است که هزینه سفر در تماس با آژانس های مسافرتی کاهش پیدا می کند، اما این مهم را نیز نباید از یاد برد که هر آژانس مسافرتی نمی‌ تواند گزینه خوبی برای خرید تور باشد و هر ارزان بودنی لزوما به معنای بهتر بودن نیست! در بازاری که آژانس های مسافرتی بسیاری در آن به رقابت با یکدیگر می پردازند، وجود پلتفرم قابل اطمینانی که بتوان از طریق آن مرحله ی تماس با آژانس های مسافرتی را با موفقیت پشت سر گذاشت، می تواند نعمت بزرگی برای عاشقان سفر باشد.

چندی ست که وب سایت لست سکند این امکان را برای کاربرانش فراهم کرده تا علاوه بر اینکه بتوانند از میان آژانس های معتمد موجود در سایت، تور مورد نظرشان را انتخاب کنند، امکان درج نقد و بررسی را نیز در خصوص آژانس های مسافرتی داشته باشند تا در نهایت، بهترین خدمات به ایشان عرضه شود.

اگر شما هم قصد دارید در تماس با آژانس های مسافرتی، با خیال راحتتور مورد نظرتان را انتخاب کنید، حتما به لست سکند سری بزنید.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تراژدی بیسوادی مدرن و فرهنگ عامه

سواد، شعور و آگاهی، الزاما از مسیر مدرسه و دانشگاه کسب نمی‌شود. کسب معرفت، خود نیاز به معرفت دارد. یعنی فرد باید به این درجه از آگاهی برسد که به سمت کسب معرفت حرکت کند. هیچ معرفتی، تصادفی خلق نمی شود و محصول ارث پدری نیست. معرفت به هیچ کس به ارث نرسیده است. همان طور که سواد، محصول خواست و طلب است و نه میراث گذشتگان. ملت با سواد، ملتی است که راهبری آن آسان است.

درس روزگار به سیاست‌گذار

تاوان پرهیز از اصلاحات تدریجی چیست؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر