آموزش و پرورش درگیر «ساسی مانکن» و «تار کردن شیشه مدارس دخترانه»

شناسه خبر: 174010 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۲۷ : ۲۰ : ۰۰
آموزش و پرورش درگیر «ساسی مانکن» و «تار کردن شیشه مدارس دخترانه»
ساسی مانکن در مدارس، مثل اعتیاد در برخی مدارس، مثل کمبود کلاس درس و معلم در ۳۱ استان کشور، تبدیل به چالش شده است. بی عدالتی در آموزش ایران، مصداقش آگهی های تلویزیونی گسترده کلاس های کنکور و کتابهای کنکور در شبکه های تلویزیونی است که اخیرا با تذکر مجلس، کمرنگ تر شده است. به نظر می رسد، بزرگ ترین وزارت خانه ایران، اکنون با مسائل فرعی بسیاری در برابر مشکلات اصلی، روبروست و برخی از مشکلات سنتی آن نیز هنوز حل نشده است.
۵۵آنلاین :

معاون دبیرکل شواری عالی آموزش و پرورش اخیرا با یکی از رسانه ها گفتگو کرده است و به عنوان یک مقامام آموزش و پرورش، به انتقاد از این مجموعه پرداخت. او گفت که با ناظم‌های چوب بدست نمی‌توان انتظار شادی در مدارس داشت. وی از تار کردن شیشه‌ کلاس‌های دخترانه انتقاد کرد و صداوسیما خواست تا ذهن‌ دانش اموزان را به سمت ناامیدی سوق ندهد. به گفته  او، برخی از دیدگاه‌های سیاسی و نگرش‌های غلط باعث شده که آموزش و پرورش نتواند افراد توانمند را جذب کند.

انتقاد از کلاس های درس مدارس ایران

معاون دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش گفته است که پوشش دانش‌ آموزان، فضای مدرسه و کلاس می‌تواند شادی و نشاط ایجاد کند. ما یک چهار دیواری خشک، غیرمنعطف، بدون رنگ و کم نور را انتخاب کردیم و انتظار داریم بچه‌هایمان در آنجا شرایط خوبی داشته و خوشحال باشند.


منبع : روزیاتو
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقا مصطفی واقعاً فرزند خلف امام بود

محمد غرضی گفت: مشیت الهی بود که ایشان قبل از پیروزی انقلاب، امام و انقلابیون را ترک کند. این اتفاق باعث شد تغییراتی در روند کارها رخ دهد. به هر حال ایشان 15 خرداد را درک کرده و در فضای انقلابی پرورش یافته بود.

مست عشق ساخته نشده جنجالى شد

دیدار شمس تبریزی و مولانا یکی از مقاطعی از تاریخ فرهنگ و ادب ایران است. یک عاشقانه‌ای که شانه به شانه فرهنگ ایرانی بوده و  طی سال‌ها و دهه‌های اخیر موضوع جذابی در ادبیات، تئاتر، موسیقی و سینمای ایران بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر