آلبوم شجریان همچنان در صدر پرفروش‌ها قرار دارد

شناسه خبر: 89476 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۴۸ : ۱۳ : ۰۰
آلبوم شجریان همچنان در صدر پرفروش‌ها قرار دارد
«طریق عشق» اثر مشترک محمدرضا شجریان و زنده‌یاد پرویز مشکاتیان همچنان در صدر پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران قرار دارد.
۵۵آنلاین :

 آلبوم موسیقی «طریق عشق» با صدای محمد‌رضا شجریان و آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان و با همکاری گروه عارف با اشعار حافظ و مولانا که شامل تور کنسرت افشاری اکتبر سال 1989 در اروپا است، به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی ایران گام از زمان انتشار با استقبال بسیار خوب علاقمندان به موسیقی مواجه شده است.

در حال حاضر «طریق عشق» در صدر پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران قرار دارد و در هفته دوم آبان ماه جاری نیز در سایت موسیقی «بیپ تونز» کماکان در پله نخست موسیقی کشور جای گرفته است.

اعضای گروه عارف که در این آلبوم محمدرضا شجریان  را همراهی کرده‌اند عبارتند از پرویز مشکاتیان (سرپرست گروه و نوازنده سنتور)، داریوش پیرنیاکان (نوازنده تار)، جمشید عندلیبی (نوازنده نی)، محمد فیروزی (نوازنده عود)، اردشیر کامکار (نوازنده کمانچه)، بیژن کامکار (نوازنده رباب و دف) و ارژنگ کامکار (نوازنده تمبک).


منبع : خبرآنلاین
برچسب ها
استاد شجریان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فرصت مغفول برای جذب گردشگران ترکیه‌ای

نکته اتکای ما در این بحث، وجود مقبره ملکشاه سلجوقی و خواجه نظام الملک توسی در اصفهان است که ظاهرا در حالت نیمه تعطیل است. اما این دو مقبره چه ارتباطی با ترکیه دارند؟

فضای مجازی ،فرهنگ سازی یا محدودیت

آیا استفاده از فضای مجازی و اینترنت نیاز به فرهنگ سازی دارد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: دو قطار مسافربری در هند شاخ به شاخ شدند

ویدئو؛ مدیرعامل ویز و کاربران ایرانی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر