نتیجه‌ای یافت نشد.

آلبوم شجریان همچنان در صدر پرفروش‌ها قرار دارد

شناسه خبر: 89476 سرویس: فرهنگ و میراث فرهنگی سه شنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۵, ۴۸ : ۱۳ : ۰۰
آلبوم شجریان همچنان در صدر پرفروش‌ها قرار دارد
«طریق عشق» اثر مشترک محمدرضا شجریان و زنده‌یاد پرویز مشکاتیان همچنان در صدر پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران قرار دارد.
۵۵آنلاین :

 آلبوم موسیقی «طریق عشق» با صدای محمد‌رضا شجریان و آهنگسازی زنده‌یاد پرویز مشکاتیان و با همکاری گروه عارف با اشعار حافظ و مولانا که شامل تور کنسرت افشاری اکتبر سال 1989 در اروپا است، به تهیه‌کنندگی صدرالدین حسین‌خانی مدیر شرکت موسیقی ایران گام از زمان انتشار با استقبال بسیار خوب علاقمندان به موسیقی مواجه شده است.

در حال حاضر «طریق عشق» در صدر پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی ایران قرار دارد و در هفته دوم آبان ماه جاری نیز در سایت موسیقی «بیپ تونز» کماکان در پله نخست موسیقی کشور جای گرفته است.

اعضای گروه عارف که در این آلبوم محمدرضا شجریان  را همراهی کرده‌اند عبارتند از پرویز مشکاتیان (سرپرست گروه و نوازنده سنتور)، داریوش پیرنیاکان (نوازنده تار)، جمشید عندلیبی (نوازنده نی)، محمد فیروزی (نوازنده عود)، اردشیر کامکار (نوازنده کمانچه)، بیژن کامکار (نوازنده رباب و دف) و ارژنگ کامکار (نوازنده تمبک).


منبع : خبرآنلاین
برچسب ها
استاد شجریان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

فساد؛مخرب درونی اقتصاد کشور ها

یجاد رانت به علاوه عدم نظارت توسط افراد و دستگاه‌های مسئول و همچنین عدم پاسخگویی توسط دولت ها و دستگاه‌های ذیربط به مردم جامعه.

چرا رشد اقتصادی باید بر ایجاد اشتغال ارجح باشد؟

تاریخچه تصمیم گیری ها و سیاستگذاری های اقتصادی در ایران با در نظر گرفتن ایجاد نهادهای مدرن حاکمیتی شاید به بیش از ۷۰ سال برسد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر