نتیجه‌ای یافت نشد.

آغاز جلسه علنی مجلس

شناسه خبر: 88347 سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵, ۰۱ : ۱۰ : ۰۰
آغاز جلسه علنی مجلس
جلسه علنی امروز مجلس دقایقی پیش با حضور 197 نماینده و به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
۵۵آنلاین :

جلسه علنی امروز مجلس دقایقی پیش با حضور 197 نماینده و به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

وزیر اطلاعات قرار است برای پاسخگویی به سوال جواد کریمی قدوسی نماینده مشهد، حسن نوروزی نماینده رباط کریم و حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده شاهین شهر در جلسه امروز حاضر شوند.

همچنین ادامه بررسی مواد اعاده شده لایحه احکام دائمی برنامه های توسعه کشور، لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا و گزارش کمیسیون اجتماعی در رابطه با تصویب تقاضای تحقیق و تفحص در مورد نحوه برخورد با کارگران معدن روستای آقدره تکاب نیز در دستور کار نمایندگان قرار دارد.

نمایندگان همچنین قرار است طرح الحاق دو تبصره به ماده 617 قانون مجازات اسلامی و لایحه سازمان فرهنگی هنری فارسی زبانان را بررسی کنند.


منبع : ایسنا
برچسب ها
جلسهمجلس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

حراج‌های دقیقه 90

دولت در جریان بزرگ‌ترین خصوصی‌سازی سال 98، بیش از 52 هزار میلیارد تومان از اموال عمومی را از طریق بورس به فروش خواهد رساند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر