آسانتر شدن سفر خارجیان به روسیه

شناسه خبر: 189661 سرویس: توسعه ، جهان ، اجتماعی ، گوناگون پنجشنبه ۲۱ شهريور ۱۳۹۸, ۳۴ : ۰۵ : ۰۰
آسانتر شدن سفر خارجیان به روسیه
قرار است از اول ژانویه سال 2021 سیستم روادید الکترونیکی در سراسر خاک فدراسیون روسیه راه اندازی شود.
۵۵آنلاین :

خانم زرینه دوگوزوا، رئیس آژانس فدرال گردشگری روسیه در سخنرانی خود در 23 ـ مین مجمع عمومی سازمان جهانی گردشگری اعلام کرد راه اندازی سیستم روادیدهای الکترونیکی باعث خواهد شد روسیه دارای ساده ترین مقررات صدور روادید دربین کشورهای پیشرفته شود.

به گفته وی، در حال حاضر صنعت گردشگری روسیه دارای پیشرفته ترین گرایش ها بوده و از جمله محدودیت های روادیدی لغو شده و از روش های دیجیتال استفاده می شود و این تصمیم تحول سازی نه فقط در ابعاد  روسیه بلکه در سراسر جهان است.

وزارت خارجه روسیه در ماه اوت پیشنهاد کرد تشریفات صدور روادید برای گردشگران خارجی تسهیل شود. طبق مقررات جدید، خارجیان می توانند به جای دعوت نامه از طرف شرکت گردشگری ، سند رزرو جا در هتل  را ارائه دهند. علاوه بر این پیشنهاد می شود حداکثر مدت اقامت گردشگران در روسیه از یک ماه به شش ماه افزایش یابد.


منبع : اسپوتنیک
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه از شر میلیاردرها خلاص شویم؟

توماس پیکتی می‌گوید نابرابری اقتصادی طبیعی نیست بلکه ناشی از ایدئولوژی‌های سیاسی است.

در مسیر خودباوری

عزت نفس به معنای احساس ارزشمندی شخصی است و به عبارت دیگر، به این معناست که چقدر خود را انسانی ارزشمند و قابل احترام می‌دانیم. تفاوت عزت‌نفس با اعتماد به نفس در گستردگی مفهوم عزت نفس است. اعتماد به نفس به موضوع بستگی دارد، ممکن است یک فرد در آشپزی اعتماد به نفس داشته باشد ولی در رانندگی یا نقاشی کردن فاقد اعتماد به نفس باشد ولی عزت نفس یک مفهوم کلی است و در تمام حیطه های زندگی فردی، اجتماعی، شغلی،عاطفی و... تاثیر دارد و نباید این دو مفهوم‌ با یکدیگر خلط شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جاستین ترودو در چهارسالی که گذشت

ویدئو : ده ها خودرو در سیل اسپانیا واژگون شدند

خبرها

بیشتر