آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم

شناسه خبر: 133418 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۶ : ۲۲ : ۰۰
آذری: پیگیر پرتاب ترقه‌ها هستیم
مدیرعامل ذوب آهن گفت: که از طریق دوربین های ورزشگاه فولاد شهر پیگیر پرتاب ترقه ها هستیم.
۵۵آنلاین :

سعید آذری درباره پرتاب ترقه در بازی ذوب آهن و استقلال گفت: باید از طریق دوربین ها پیگیری کرد که این نارنجک ها از چه سمتی به زمین بازی پرتاب شده اند. این کارها کار هواداران ذوب آهن نیست. هواداران‌مان فرهیخته و فرهنگی هستند. ما تا یکی دو روز آینده مستندات کافی را تهیه می‌کنیم.

مدیرعامل ذوب آهن درباره پرداختی‌های باشگاه به بازیکنان گفت: ما تا ۲۳ اردیبهشت پرداختی بازیکنان‌مان را تا مرز ۸۰ درصد می‌رسانیم. همچنین آنها پاداش این بازی را می‌گیرند. در تهران هم شرایط مناسبی را برای اردو زدن تهیه خواهیم کرد.

او در ادامه گفت: ما برنامه بودجه‌مان را از بهمن سال پیش ارئه کردیم. با توجه به روند خوب باشگاه فکر نمی‌کنم که به مشکلی بربخوریم.

آذری در پایان اظهار کرد: بازی امروز یکی از بازی‌های سخت بود. اگر درخشش مهدی رحمتی نبود شاید نتیجه بهتری را می‌دیدیم. استقلال در این بازی کاملا شایسته بود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

7 راهکار برای نجات ایران از دست مؤسسات کنکور و کمک آموزشی

آنها دم از عدالت آموزشی می زنند ولی هزینه هایی که می گیرند، بسیار بالا و نجومی است به طوری که هر کسی از عهده هزینه های آن بر نمی آید.

نقش تعیین کننده ایران در خاورمیانه

نقش تعیین کننده ایران در منطقه، ناشی از چیست؟ چه عواملی باعث میشود آمریکا در این منطقه حساس شود و سعی کند به این منطقه دسترسی داشته باشد؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر