نتیجه‌ای یافت نشد.

آخرین وضعیت آب و هوا در کشور

شناسه خبر: 135734 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۷, ۳۹ : ۱۴ : ۰۰
آخرین وضعیت آب و هوا در کشور
کارشناس هواشناسی گفت که روز جمعه در تهران روند کاهش نسبی دما آغاز می‌شود. دمای فردای تهران در مهرآباد ۳۷ و در شمیرانات ۳۴ درجه پیش‌بینی می‌شود.
۵۵آنلاین :

کارشناس هواشناسی گفت که روز جمعه در تهران روند کاهش نسبی دما آغاز می‌شود. دمای فردای تهران در مهرآباد ۳۷ و در شمیرانات ۳۴ درجه پیش‌بینی می‌شود.امیرحسین نقشینه کارشناس هواشناسی درباره آخرین وضعیت آب و هوا در کشور گفت: فردا در برخی مناطق از البرز شرقی و شمال خراسان رضوی و همچنین شمال آذربایجان شرقی و اردبیل انتظار رگبار و باران خواهیم داشت.

فردا پنجشنبه وزش باد شدید را در نوار شرقی ایران و شمال شرق و جنوب غرب، خوزستان داریم که می‌تواند سبب خیزش گرد و خاک در خوزستان و در سیستان و بلوچستان در منطقه زابل و کاهش کیفیت هوا در این مناطق شود.

وی ادامه داد: روز جمعه نیز وزش باد شدید در نوار شرقی کشورمان کماکان تداوم خواهد داشت، ضمنا روز جمعه وزش باد شدید را در استان‌های خوزستان و ایلام خواهیم داشت که انتظار می‌رود همراه با گرد و خاک باشد.

این کارشناس هواشناسی با اشاره به اینکه رگبار باران را جمعه در شمال استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و اردبیل پیش‌بینی می‌‌کنیم، توضیح داد: همچنین روز جمعه روی ارتفاعات البرز شرقی و از بعد از ظهر جمعه در ارتفاعات استان کرمان انتظار بارش داریم.

وی خاطر نشان کرد: خلیج‌فارس از بعدازظهر پنجشنبه تا جمعه مواج و متلاطم می‌شود و از نظر دمایی هم انتظار می‌رود که استان‌های شمال غرب و سواحل شمال از روز جمعه و شنبه روند کاهش نسبی دما داشته باشند.

این کارشناس هواشناسی افزود: در تهران نیز در روز جمعه روند کاهش نسبی دما آغاز می‌شود.  دمای فردای تهران در مهرآباد ۳۷ و در شمیرانات ۳۴ درجه پیش‌بینی می‌شود که این دما در روز جمعه دو درجه کاسته خواهد شد. کمینه دمای فردا صبح مهرآباد هم ۲۴ و شمیرانات ۲۱ درجه پیش‌بینی شده است.

نقشینه تصریح کرد: روز گذشته ایستگاه دلگان که در شمال هامون جازموریان قرار دارد، بیشنیه دمای ۵۱ درجه را گزارش کرد که گرم‌ترین ایستگاه هواشناسی بود و در حقیقت در سیستان و بلوچستان این دما ثبت شد.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه با وجود مشکلات بی‌پایان، شاد بمانیم؟

اگر بپذیریم که برخی از مشکلات را نمی‌توانیم حل کنیم و برطرف‌کردن برخی از آن‌ها خارج از اراده و توان ما است، بهتر می‌توانیم با آن‌ها کنار بیاییم و زندگی شادتری داشته باشیم.

شکوفایی مشاغل در جهان ثروتمند

توانمندی بازارهای کار پیش بینی های ناراحت کننده ای را در مورد آینده مطرح می کند. اینکه کامپیوترهای قدرتمند و پیچیده شمار زیادی از کارگران را به بیکاری اجباری می کشانند. سرعت رشد دستمزدها قطعا بسیاری از شرکت ها را به خودکارسازی تشویق می کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر