آتش سوزی هتل دوران ملکه ویکتوریا در شهر ایست‌بورن انگلیس

شناسه خبر: 199485 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۱ آذر ۱۳۹۸, ۳۷ : ۲۰ : ۰۰
آتش سوزی هتل دوران ملکه ویکتوریا در شهر ایست‌بورن انگلیس
منابع انگلیسی روز جمعه اعلام کردند که هتل قدیمی «کلارمونت» در شهر ساحلی «ایست‌بورن» انگلیس که زمان ساخت آن به دوران ملکه ویکتوریا می رسد، دچار آتش سوزی گسترده شده‌است.
۵۵آنلاین :

به گزارش منابع محلی، پلیس خیابان‌های اطراف هتل را بسته و نیروهای آتش نشانی مشغول اطفای حریق هستند. دوازده خودروی آتش نشانی در این عملیات حضور دارند و آتش‌نشان‌ها هنگام گزارش این خبر، از بالابر به سمت ساختمان هتل آب‌پاشی می کنند.

تصاویر منتشر شده در فضای مجازی نشان می دهد، سقف هتل بر اثر آتش‌سوزی کاملا از بین رفته و گفته‌ می‌شود که تمام افراد از داخل ساختمان تخلیه شده اند.

هم زمان سازمان آب با اشاره به حجم بالای آب مورد نیاز برای اطفای حریق از اهالی منطقه خواسته تا در مصرف آن صرفه جویی کنند.

به گزارش سازمان آتش نشانی این حادثه ساعت ۸ و ۵۲ دقیقه صبح امروز به وقت محلی رخ داده است در حالی که ماموران آتش‌نشانی ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در محل حادثه حاضر شده‌اند.

علت بروز این آتش‌سوزی هنوز مشخص نیست و گزارشی درباره میزان تلفات آن منتشر نشده است.

یک سخنگوی شهرداری منطقه اعلام کرد که پس از پایان عملیات اطفای حریق، پلیس و کارشناسان آتش‌نشانی درباره علت وقوع این حادثه تحقیق خواهند کرد.

هتل کلارمونت یکی از قدیمی ترین هتل های شهر ساحلی ایست‌بورن واقع در جنوب انگلیس است که گفته می شود که اوایل قرن ۱۹ میلادی در دوران حکومت ملکه ویکتوریا ساخته شدهاست


منبع : انتخاب
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

قهرمانان تقلبی

نگرانی اسکورسیزی همین یک جمله است: نباید تسخیر فیلم های مارول شویم.

آلودگى هوا ؛ مهمان هميشگى فصول سرد سال

آلودگی هوا زمانی اتفاق می‌افتد که حجم زیادی از ذرات یا مواد مضر از قبیل گازها، ذرات و مولکول‌های بیولوژیکی وارد اتمسفر کره زمین شود. جو یا اتمسفر سامانه گازی طبیعی پویا و پیچیده‌ای است که زندگانی در سیاره زمین به آن وابسته‌است. کاهش ضخامت لایه ازون در استراتوسفر به خاطر آلودگی هوا، دیرزمانی است که خطری برای تندرستی مردمان و نیز زیست‌بوم‌های زمین شناخته می‌شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر