آتش سوزی دربیمارستان اعصاب وروان رازی تبریز

شناسه خبر: 83962 سرویس: اجتماعی شنبه ۶ شهريور ۱۳۹۵, ۴۵ : ۱۱ : ۰۱
آتش سوزی دربیمارستان اعصاب وروان رازی تبریز
در محل حادثه 35 نفر از بیماران به دلیل شدت دود غلیظ دچار صدمه شده بودند که تمامی این افراد توسط ماموران آتش نشانی نجات یافته و به فضای باز بیمارستان منتقل شدند که حال همه شان خوب است.
۵۵آنلاین :

55آنلاین:    حادثه آتش سوزی بامداد امروز در بیمارستان اعصاب و روان 'رازی' تبریز منجر به فوت یک نفر و مصدومیت تعداد 35 بیمار بستری در این مرکز درمانی شد.
 

معاون عملیات سازمان آتش نسانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با تائید این خبر، اعلام کرد: فرد فوت شده در این حادثه، توسط ماموران آتش نشانی در حالت مصدومیت به بیرون از محوطه حادثه آورده شد که به دلیل شدت آسیب و بیماری وی، متاسفانه جان خود را از دست داد.

جلیل ستاری اظهار کرد: در محل حادثه 35 نفر از بیماران به دلیل شدت دود غلیظ دچار صدمه شده بودند که تمامی این افراد توسط ماموران آتش نشانی نجات یافته و به فضای باز بیمارستان منتقل شدند که حال همه شان خوب است.

وی تشریح کرد: اولین گروه از آتش نشانان تبریز از ایستگاه شماره هشت واقع در شهرک یاغچیان به فاصله چهار دقیقه پس از اعلام یعنی راس ساعت یک و 42 دقیقه به محل حادثه اعازم شدند که به علت شرایط نامناسب محل، پس از دو دقیقه ماموران ایستگاه شماره پنج واقع در دروازه تهران نیز به تیم قبلی اضافه شدند.

ستاری ، وسعت آتش سوزی در بیمارستان رازی را محدود عنوان کرد و یادآور شد: این آتش سوزی به دلیل دود غلیظ و فضای محدود منجر به تلفات جانی شد.

وی ادامه داد: علاوه بر مصدومان بیمار بستری شده در این حادثه، تعداد چهار نفر از ماموران آتش نشانی نیز دچار مصدومیت شدند.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز با اشاره به اینکه علت حادثه در دست بررسی است، گفت: گزارش نهائی این حادثه و دلیل اصلی آتش سوزی تا ساعات آینده مشخص و اعلام می شود.

بیمارستان و مرکز آموزشی درمانی رازی تبریز از بزرگترین بیمارستان های آموزشی و درمانی و تنها مرکز در آذربایجان شرقی است که پذیرای بیماران روانی ومعتادین است.

این مرکز دارای 18 بخش با 650 تخت فعال شامل591 تخت روانپزشکی و 68 تخت غیر روانپزشکی و بخش های پاراکلنیک می باشد که شامل درمانگاه تخصصی، CT ,EEG,EMG,TCD ، رادیولوژی، سونوگرافی و اکوکاردیوگرافی و آزمایشگاه تخصصی و فیزیوتراپی است.
بیمارستان رازی تبریز به سال 1351و وابسته به اداره بهزیستی و توان بخشی در زمینی به مساحت 10 هکتار احداث شده است.

 

منبع: ایرنا


منبع : ۵۵آنلاین
برچسب ها
آتش سوزی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

راز فساد پنهان

دولت به ملت يارانه داد يا ملت به دولت

وزیر با خودش چندچند است؟

کاش وزارت ورزش که ابهاماتش در ماجرای اخراج و انتصاب سرمربی تیم ملی ایران زیاد است، یک‌بار برای همیشه شفاف‌سازی کند که بالاخره کجای داستان است؛ ناظر بر انتخاب مربی یا حاکم؟ علیه فوتبال یا له؟ منتقد سرمربی یا همراه؟

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : پشت پرده هتاکی یک آخوندنما به ملت ایران

ویدئو : اعترافات زنی که لیدر ایجاد خشونت های بنزینی بود

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر