نتیجه‌ای یافت نشد.

«زخم و نوزده داستان دیگر» با قیمت ۱۸ هزار تومان

شناسه خبر: 171066 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون يكشنبه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۲۸ : ۲۲ : ۰۰
«زخم و نوزده داستان دیگر» با قیمت ۱۸ هزار تومان
کتاب«زخم و نوزده داستان دیگر» به نویسندگی کیم مونسو، نویسنده اسپانیایی، با انتخاب و ترجمه پژمان طهرانیان و نوشین جعفری، در ۵۰۰ نسخه و به قیمت ۱۸ هزار تومان منتشر شد.
۵۵آنلاین :

کتاب«زخم و نوزده داستان دیگر» به نویسندگی کیم مونسو و انتخاب و ترجمه پژمان طهرانیان و نوشین جعفری، توسط انتشارات نشر نی منتشر شد.

کیم مونسو متولد ۱۹۵۲ در بارسلوناست. او در نیویورک تایمز نویسنده قهاری معرفی شده که با تخیل نابش، سنت سوررئالیسم اسپانیایی را در آثارش نهادینه کرده است. برخی داستان‌های او را در رده سوررئالیسم یا رئالیسم جادویی طبقه‌بندی می‌کنند، اما برخی هم آن‌ها را گونه ای متافیکشن می‌دانند.

مونسو نویسندگانی نظیر دونالد بارتلمی و خولیو کورتاسار و رمون کنو را الهام بخش خود می‌داند، اما تاثیر بازی‌های ویدیویی و کمیک استریپ‌ها و کارتون‌ها و نیز نویسندگان دیگری همچون بورخس و کافکا هم در آثارش مشهود است.

۲۰ داستان این کتاب از ترجمه‌های اسپانیایی و انگلیسی ۳ مجموعه داستان مونسو انتخاب و ترجمه شده‌اند تا نمونه‌هایی از تمام دوره‌های متنوع داستان‌نویسی او را از دهه هفتاد میلادی تا کنون در اختیار خواننده قرار دهند.

از کیم مونسو، قبلا مجموعه داستان«گوادالاخارا» در انتشارات نشر نی منتشر شده است.

«زخم و نوزده داستان دیگر» در ۵۰۰ نسخه و با قیمت ۱۸ هزار تومان عرضه شده است.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر