«دیوید بکهام» و همسرش چقدر ثروت داشته و آن را چگونه بدست آورده‌اند؟

شناسه خبر: 158221 سرویس: توسعه ، جهان دوشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۷, ۵۸ : ۱۷ : ۰۰
«دیوید بکهام» و همسرش چقدر ثروت داشته و آن را چگونه بدست آورده‌اند؟
زندگی شگفت انگیز دوست داشتنی ترین زوج بریتانیایی
۵۵آنلاین :

دیوید بکهام و همسرش، ویکتوریا بکهام، از زمان آشنایی شان در سال ۱۹۹۷ همواره یکی از مشهورترین زوج های بریتانیایی بوده اند که فرهنگ عامه را تحت تاثیر قرار داده اند. ویکتوریا که در گذشته عضو گروه موسیقی مشهور و اکنون منحل شده «اسپایس گرلز» (Spice Girl) بود و اکنون وارد دنیای مد و فشن شده است، بر اساس آمارها در طول دوران فعالیت های تجاری خود بیش از ۴۵۰ میلیون دلار ثروت اندوخته است. شوهرش نیز به لطف حرفه پربارش به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فوتبال برتر تاریخ و از طریق قراردادهای سنگینش با کمپانی های تبلیغاتی سرشناس، ثروت قابل توجهی جمع آوری کرده است. طبیعت بکهام ها، همراه با ۴ فرزندشان، یک سبک زندگی مجلل را در خانه های زیبا، خودروهای گران قیمت، با سفرهای متنوع و لوکس و البته مراسمات پر از ستاره تجربه می کنند. در ادامه این مطلب قصد داریم به منشأ ثروت دیوید بکهام و همسرش و نحوه هزینه آن صحبت کنیم.

دیوید بکهام

دیوید بکهام، سوپراستار دنیای فوتبال جهان و ویکتوریا بکهام، عضو سابق گروه موسیقی «اسپایس گرلز» که اکنون وارد دنیای مد و فشن شده رابطه خود را در سال ۱۹۹۷ آغاز کردند و بیش از دو دهه بعد، خانوده بکهام متشکل از آقا و خانم بکهام و ۴ فرزندشان، نزدیک ترین خانواده به خاندان سلطنتی خارج از حلقه خانواده های درون کاخ باکینگهام است.

دیوید بکهام

دیوید و ویکتوریا روی هم نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار ثروت دارند که ۳۰۰ میلیون دلار بیشتر از دارایی های ملکه بریتانیاست. دیوید بکهام بخش اعظم ثروتش را در دوران درخشان بازی خود در دنیای فوتبال بدست آورده است. بکهام در تابستان سال ۱۹۹۱ و زمانی که تنها ۱۶ سال داشت وارد باشگاه منچستر یونایتد شد. دو سال بعد وی اولین قرارداد حرفه ای خود را با باشگاه امضا کرده و بیش از یک دهه در منچستر باقی ماند. وی در این مدت در ۳۹۴ بازی خود در لیگ برتر موفق به زدن ۸۵ گل شده و به یکی از اسطوره های باشگاه و بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال بریتانیا تبدیل شد. این بازیکن طراح خط میانی در تابستان سال ۲۰۰۳ اولدترافورد را ترک کرده و با ثبت قرارداری ۴ ساله به مبلغ ۴۱ میلیون دلار به رئال مادرید پیوست.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

سیاست غیردلاری برای کنترل دلار

محدودیت تراکنش‌های بانکی ترمز بازار ارز را کشید

انتخابات و آنچه آقای «علم الهدی» نمی‌داند

«با آن که جمهوری اسلامی یک قلعۀ ایمن است اما دشمن می تواند از دروازۀ بزرگ انتخابات و مردم‌سالاری به آن نفوذ کند.» اما آیا در کلانِ نظام، هم به انتخابات می توان این گونه نگریست؟ یا دغدغه مهم تری هم باید لحاظ شود. در این یادداشت به آن دغدغۀ بزرگ تر اشاره شده است...

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: استرالیا در آتش؛ شعله‌های سرکش همچنان زبانه می‌کشد

ویدئو؛ نطق پروانه سلحشوری: به‌جز اقلیتی برخوردار بقیه مردم را رها کرده‌ایم

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر