نتیجه‌ای یافت نشد.

«دروغ‌های لاک لامورا» در نمایشگاه کتاب پراکنده شدند

شناسه خبر: 171624 سرویس: کتاب و شهر کتاب ، گوناگون جمعه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۵۳ : ۱۲ : ۰۰
«دروغ‌های لاک لامورا» در نمایشگاه کتاب پراکنده شدند
ترجمه رمان «دروغ‌های لاک لامورا» نوشته اسکات لینچ توسط انتشارات کتابسرای تندیس منتشر و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.
۵۵آنلاین :

انتشارات کتابسرای تندیس ۶۰ عنوان چاپ اولی از نمایشگاه تا نمایشگاه دارد که طی سال گذشته منتشر شده و حالا به سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران آورده شده‌اند. در این میان ۳ کتاب چاپ اولی هم به این ۶۰ عنوان اضافه شده‌اند که طی روزهای گذشته به چاپ رسیده‌اند.

یکی از این کتاب‌ها که البته امروز جمعه به نمایشگاه می‌رسد، «زمین شکسته» نوشته ان. کی.جیمیسین است که توسط مطهره اسلامی ترجمه شده است. این کتاب اولین جلد از یک سه‌گانه به قلم نویسنده‌اش است و داستانی درباره انسان‌هایی را شامل می‌شود که قدرت کنترل زمین و لرزه‌هایش را دارند. چاپ نسخه انگلیسی جلد آخر این سه‌گانه کمتر از یک سال پیش منتشر شد.

در این کتاب، دنیا دارد به پایان می‌رسد و مردم می‌ترسند...

کتابی هم که دیروز توسط این ناشر در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد، رمان «دروغ‌های لاک لامورا» نوشته اسکات لینچ نویسنده آمریکایی فانتزی‌نویس است که توسط سعید سیمرغ ترجمه شده است. این رمان درباره شهر باستانی کامور است که با شهر ونیز شباهت دارد و مردم آن به دو طبقه اشراف و غیراشراف تقسیم می‌شوند. در بالا و پایین شهر، باندهای دزدی فعالیت دارند که از همه می‌دزدند اما حق دزدی از طبقه اشراف را ندارند. یعنی تفاهمی بین گروه‌های این شهر وجود دارد.

در داستان «دروغ‌های لاک لامورا» گروهی هم هستند که همه هم‌وغم خود را بر این گذاشته‌اند که فقط از اشرف دزدی کنند...

ترجمه «دروغ‌های لاک لامورا» که نسخه اصلی‌اش در سال ۲۰۰۶ منتشر شده، دیروز پنجشنبه ۱۲ اردیبهشت در نمایشگاه کتاب تهران عرضه شد.

سومین کتاب چاپ اولی روزهای اخیر کتابسرای تندیس هم رمان ایرانی «گذر رنج و جنون» است که به قلم بهارک کشاورز نوشته شده است.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر