نتیجه‌ای یافت نشد.

«اسرار تاریک قتل جمال خاشقجی» در نمایشگاه کتاب پیدا شد

شناسه خبر: 171621 سرویس: جهان ، کتاب و شهر کتاب ، گوناگون جمعه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸, ۴۸ : ۱۲ : ۰۰
«اسرار تاریک قتل جمال خاشقجی» در نمایشگاه کتاب پیدا شد
میناس، مترجم کتاب خشونت دیپلماتیک (اسرار تاریک قتل جمال خاشقجی) از عرضه این کتاب در غرفه نشر ثالث خبر داد.
۵۵آنلاین :

میراندا میناس، : تازه‌ترین اثرم با عنوان خشونت دیپلماتیک (اسرار تاریک قتل جمال خاشقجی) نوشته سه روزنامه‌نگار کارکشته ترکیه‌ای، به سی‌و دومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران رسید. این کتاب را با همکاری آیدین روشن از زبان ترکی استامبولی به زبان فارسی برگرداندیم.

وی با اشاره به ابراز تعجب برخی مخاطبان از انتشار زودهنگام چنین اثری گفت: نویسندگان این کتاب پس از قتل جمال خاشقجی تمام اخبار را درباره این جنایت از تمام دنیا گردآوری کردند و وقتی پازل‌ها را در کنار هم چیدند، مشخص شد که این جنایت یک بازی اطلاعاتی بود که تا الان هم ادامه دارد.

به گفته میناس، بر اساس شواهد و مستنداتی که در این کتاب آورده شده است، وزارت اطلاعات ترکیه فقط طی ۲ ساعت به تمام این ماجرا پی برد و همه چیز کاملاً برای آن‌ها آشکار بود اما برای آن‌که بتوانند عربستان را تحت فشار قرار بدهند و برای به رخ کشیدن توان اطلاعاتی خود به سرویس‌های جاسوسی آمریکا و اسرائیل، این شواهد را از دید رسانه‌ها پنهان نگاه داشتند. اسرار تاریک قتل جمال خاشقجی به تمامی پرسش‌ها درباره قتل جمال خاشقجی، البته به‌غیر از محل جسد وی پاسخ می‌دهد.

نشر ثالث در راهروی ۳۱ شبستان مصلای امام خمینی (ره)، شماره ۱۱۱۸ واقع است و آثارش با تخفیف ۱۵ درصد عرضه می‌شود.


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر