"جنون رسانه" ای ترامپ روی دکه ها رفت

شناسه خبر: 124067 سرویس: سیاست يكشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶, ۴۱ : ۱۹ : ۰۰
"جنون رسانه" ای ترامپ روی دکه ها رفت
کتابی جدید تحت عنوان "جنون رسانه" منتشر شده است که نشان می‌دهد دونالد ترامپ به عنوان کسی که وسواس رسانه دارد و میزان وفاداری کارمندانش را براساس اینکه آنها تا چه اندازه از او در تلویزیون دفاع می‌کنند، می‌سنجد اما علی رغم عادت توئیتری‌اش او به ندرت وب‌سایت‌ها را نگاه می‌کند.
۵۵آنلاین :

فردا(دوشنبه) کتاب "جنون رسانه: دونالد ترامپ، مطبوعات و جنگ بر سر حقیقت" منتشر شود که هووارد کورتز، منتقد رسانه در این کتاب درباره شبکه مورد علاقه رئیس‌جمهور و همچنین عادت‌های رسانه‌ای او سخن گفته است.

براساس این کتاب در دوره‌ای ترامپ هر صبح به جارد کوشنر، دامادش زنگ می‌زد و از او می‌پرسید "آیا امروز نیویورک تایمز لعنتی را خوانده‌اید". کوشنر نیز تاکید می‌کرد این روزنامه اهمیتی ندارد.

بر اساس گفته‌های کورتز: ترامپ روز خود را با چهار روزنامه آغاز می‌کند. تایمز، نیویورک پست، وال استریت ژورنال و واشنگتن پست. او همچنین اخبار روزانه کاخ سفید را مشاهده کرده و از برخی از برنامه‌های خبری استفاده می‌کند اما درکل حساسیت او در پوشش خبری اخبار، در طول تاریخ ریاست جمهوری آمریکا بی همتاست.

کورتز می‌نویسد: بعضی اوقات زمانی که ترامپ می‌بیند افرادی از وی حمایت می‌کنند او از معاون مطبوعاتی خود می‌خواهد که به آنها زنگ بزند و بگوید که آنها کار درستی انجام دادند اما زمانی که او احساس می‌کند در گزارشی به وی بی‌انصافی شده است با استفاده از توئیتر آن گزارش را محکوم می‌کند.

کورتز در طول سه دهه گذشته در واشنگتن پست و همچنین در سی‌ان‌ان فعالیت کرده است. 


منبع : ایران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

كابوس دارو براى بيماران.

عدم دسترسى ايران به دانش ساخت تمامى داروها ايران را در معضل قرار داده است

پیشنهاد تاسیس بانک دولتی جدید

در طرح قانون جامع بانکداری جمهوری اسلامی ایران که توسط کمیسیون اقتصادی مجلس تهیه شده، پیشنهاد تاسیس بانک جدید دولتی با نام بانک توسعه‌ای داده شده است؛ بانکی که قرار است زیر نظر بانک مرکزی به فعالیت بپردازد. کارشناسان از دو جهت تاسیس چنین بانکی را برای نظام بانکداری ایران خطرناک می‌دانند: خطر اول مربوط به فشار ایجاد این بانک به پایه پولی و پول‌پاشی بیشتر در جهت حمایت از طرح‌های توسعه‌ای است. خطر دوم نیز مربوط به تجربیات شکست‌خورده بانک‌های توسعه‌ای در کشورهای توسعه‌یافته است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : حوثی ها: با ۱۰ پهپاد به تاسیسات نفتی آرامکو عربستان حمله کردیم

ویدئو : یک خانواده روس به ۱۲ راکون پناه دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر