نتیجه‌ای یافت نشد.

843 شغل در روستاهای زنجان ایجاد شد

شناسه خبر: 151715 سرویس: کسب و کار يكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷, ۴۸ : ۰۹ : ۰۰
843 شغل در روستاهای زنجان ایجاد شد
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از محل اعطای تسهیلات قانون اشتغال قراگیر 843 شغل در بخش روستائی استان زنجان ایجاد شده است
۵۵آنلاین :

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت در روز یکشنبه  : مهندس ناصر فغفوری افزود: سه هزار و 191 متقاضی جهت دریافت تسهیلات از طریق سامانه کارا ثبت نام کرده اند که دو هزار و 698 متقاضی در بخش روستائی بوده است.
وی از بررسی و تصویب یکهزار و 463 طرح به مبلغ یکهزار و 410 میلیارد ریال جهت اعطای تسهیلات در بخس ورستائی در کمیته فنی خبر داد و اظهار داشت: پرونده این طرح ها جهت اعطای تسهیلات به بانک ها ارجاع شده است.
این مسئول در خصوص وضعیت طرح های اجرائی در بخش شهری طرح کارا خاطرنشان کرد: 493 متقاضی در این بخش ثبت نام کرده اند که 127 طرح به مبلغ دو هزار و 400 میلیارد ریال جهت اجرا در بخش شهری به بانک های عامل معرفی شده اند.
فغفوری ادامه داد: در طرح های روستایی سود این تسهیلات بین 4 تا 10 درصد و در طرح های شهری 18 درصد با در نظر گرفتن 2 درصد یارانه می باشد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت یاد آور شد: هم اکنون مبلغ 155 میلیارد ریال به بخش روستایی و 135 میلیارد ریال به طرح های شهری پرداخت شده است که علاوه بر ایجاد اشتغال جدید زمینه صیانت از اشتغال های موجود را نیز فراهم کرده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زمین خواری،یکی از هدایای رانت

تعريف خاص و قانونی از زمين خواری به عمل نيامده است، قانون خاصی نيز در ارتباط با زمين خواری پيش بينی و به تصويب نرسيده است.

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی

حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی آرنولد در حال گرفتن عکس بود که مردی از پشت جفت پا به کمر وی زد. ستاره هالیوود در فستیوال آرنولد کلاسیک افریقا در سندتون شرکت کرده بود که مردی از پشت به قهرمان ترمیناتور حمله کرد و او را به سوی جمعیت انداخت.

ویدیو : ادبیات مجری را مشاهده می کنید

ادبیات مجری را مشاهده می کنید . مرتضی فاطمی، سردبیر سابق نشریه اصولگرای پنجره و پسر سیدعباس فاطمی، رئیس مرکز سیمای استانهای رسانه ملی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر