843 شغل در روستاهای زنجان ایجاد شد

شناسه خبر: 151715 سرویس: کسب و کار يكشنبه ۴ آذر ۱۳۹۷, ۴۸ : ۰۹ : ۰۰
843 شغل در روستاهای زنجان ایجاد شد
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان زنجان گفت: از محل اعطای تسهیلات قانون اشتغال قراگیر 843 شغل در بخش روستائی استان زنجان ایجاد شده است
۵۵آنلاین :

به گزارش روابط عمومی سازمان صمت در روز یکشنبه  : مهندس ناصر فغفوری افزود: سه هزار و 191 متقاضی جهت دریافت تسهیلات از طریق سامانه کارا ثبت نام کرده اند که دو هزار و 698 متقاضی در بخش روستائی بوده است.
وی از بررسی و تصویب یکهزار و 463 طرح به مبلغ یکهزار و 410 میلیارد ریال جهت اعطای تسهیلات در بخس ورستائی در کمیته فنی خبر داد و اظهار داشت: پرونده این طرح ها جهت اعطای تسهیلات به بانک ها ارجاع شده است.
این مسئول در خصوص وضعیت طرح های اجرائی در بخش شهری طرح کارا خاطرنشان کرد: 493 متقاضی در این بخش ثبت نام کرده اند که 127 طرح به مبلغ دو هزار و 400 میلیارد ریال جهت اجرا در بخش شهری به بانک های عامل معرفی شده اند.
فغفوری ادامه داد: در طرح های روستایی سود این تسهیلات بین 4 تا 10 درصد و در طرح های شهری 18 درصد با در نظر گرفتن 2 درصد یارانه می باشد.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت یاد آور شد: هم اکنون مبلغ 155 میلیارد ریال به بخش روستایی و 135 میلیارد ریال به طرح های شهری پرداخت شده است که علاوه بر ایجاد اشتغال جدید زمینه صیانت از اشتغال های موجود را نیز فراهم کرده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر