79 غیرنظامی در حملات ائتلاف آمریکایی به سوریه کشته شدند

شناسه خبر: 152488 سرویس: جهان ، گوناگون يكشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۷, ۲۹ : ۰۰ : ۰۰
79 غیرنظامی در حملات ائتلاف آمریکایی به سوریه کشته شدند
شبکه حقوق بشر سوریه روز شنبه در گزارشی اعلام کرد که 79 غیرنظامی در ماه نوامبر در حملات ائتلاف آمریکایی به سوریه کشته شدند.
۵۵آنلاین :

شبکه حقوق بشر سوریه اعلام کرد: در حملات ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا 79 غیرنظامی از جمله 42 کودک و 17 زن کشته شدند.
جنگنده های ائتلاف آمریکایی تنها در روز جمعه با حمله به استان دیر الزور، دستکم 30 غیرنظامی را کشتند.
براساس گزارش شبکه حقوق بشر سوریه، 19 غیرنظامی از جمله 9 کودک و چهار زن نیز به دست عناصر گروه تروریستی داعش در سوریه کشته شدند.
پیش تر نیز دیده بان حقوق بشر سوریه اعلام کرده بود که گروه تروریستی داعش در 53 ماه گذشته پنج هزار و 490 نفر را در سوریه اعدام کرده است. 
دولت دمشق در نامه هایی به دبیرکل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت خواستار توقف فوری حملات و کشتار مردم سوریه به دست نیروهای ائتلاف و ایجاد ساز و کاری مستقل برای تحقیق در باره این جنایات و نیز مجازات عاملان آن شده است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر