نتیجه‌ای یافت نشد.

710 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان رضوی جذب شد

شناسه خبر: 152176 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۲ : ۲۳ : ۰۰
710 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان رضوی جذب شد
دیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال 2 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به این استان اختصاص یافت که تاکنون 710 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
۵۵آنلاین :

محمد سنجری چهارشنبه شب در همایش کارآفرینی و خود اشتغالی شهرستان سبزوار افزود: تسهیلات مشاغل خرد از محل منابع صندوق توسعه کارآفرینی امید، اشتغال حمایتی بهزیستی و کمیته امداد پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: اعتبارات طرح اشتغال روستایی استان نیز چهار هزار و 270 میلیارد ریال بوده که تاکنون 2 هزار و 590 میلیارد ریال آن جذب شده است.
وی گفت: از ابتدای امسال از تعهد ایجاد 110 هزار فرصت شغلی خراسان رضوی 80 هزار فرصت شغلی ایجاد شده که بیش از 70 درصد تعهد اشتغال را در بر می گیرد.
سنجری افزود: اشتغال از برنامه های مهم دولت دوازهم است که برای تحقق آن تدوین بسته فراگیر اشتغال در ستاد اقتصاد مقاومتی تدوین و ابلاغ شد و در خراسان رضوی نیز برنامه های محوری اجرای طرح های مهارت آموزی، کارورزی دانش آموختگان، مشاغل خانگی و اشتغال روستایی انجام شده است.
وی با اشاره به حمایت از کارآفرینان، توجه به کارآفرینی و ایده پردازی و تقویت شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: هم اکنون 17 مرکز مشاوره کارآفرینی در خراسان رضوی فعالیت دارد.
وی گفت: در یک سال گذشته 194 کارآفرین برتر در سامانه ثبت نام کردند که 31 نفر به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شدند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار نیز در این همایش گفت: از ابتدای امسال 220 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده و این شهرستان پس از مشهد رتبه دوم استان را در این زمینه کسب کرده است.
عقیل مختاری افزود: همچنین 85 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان سبزوار اختصاص یافته است.
در این مراسم از کارآفرینان برتر شهرستان سبزوار قدردانی شد.


منبع : خبر گزاری جمهوری اسلامی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

زمین خواری،یکی از هدایای رانت

تعريف خاص و قانونی از زمين خواری به عمل نيامده است، قانون خاصی نيز در ارتباط با زمين خواری پيش بينی و به تصويب نرسيده است.

شیر خام  و لبنیات در چرخه معیوبِ

افزایش قیمت -کاهش سرانه مصرف و کاهش سرانه مصرف- افزایش قیمت

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی

حمله به آرنولد شوارتزنگر در افریقای جنوبی آرنولد در حال گرفتن عکس بود که مردی از پشت جفت پا به کمر وی زد. ستاره هالیوود در فستیوال آرنولد کلاسیک افریقا در سندتون شرکت کرده بود که مردی از پشت به قهرمان ترمیناتور حمله کرد و او را به سوی جمعیت انداخت.

ویدیو : ادبیات مجری را مشاهده می کنید

ادبیات مجری را مشاهده می کنید . مرتضی فاطمی، سردبیر سابق نشریه اصولگرای پنجره و پسر سیدعباس فاطمی، رئیس مرکز سیمای استانهای رسانه ملی

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر