710 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان رضوی جذب شد

شناسه خبر: 152176 سرویس: توسعه ، کسب و کار ، اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۲ : ۲۳ : ۰۰
710 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی در خراسان رضوی جذب شد
دیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: امسال 2 هزار و 100 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به این استان اختصاص یافت که تاکنون 710 میلیارد ریال آن پرداخت شده است.
۵۵آنلاین :

محمد سنجری چهارشنبه شب در همایش کارآفرینی و خود اشتغالی شهرستان سبزوار افزود: تسهیلات مشاغل خرد از محل منابع صندوق توسعه کارآفرینی امید، اشتغال حمایتی بهزیستی و کمیته امداد پرداخت می شود.
وی اظهار داشت: اعتبارات طرح اشتغال روستایی استان نیز چهار هزار و 270 میلیارد ریال بوده که تاکنون 2 هزار و 590 میلیارد ریال آن جذب شده است.
وی گفت: از ابتدای امسال از تعهد ایجاد 110 هزار فرصت شغلی خراسان رضوی 80 هزار فرصت شغلی ایجاد شده که بیش از 70 درصد تعهد اشتغال را در بر می گیرد.
سنجری افزود: اشتغال از برنامه های مهم دولت دوازهم است که برای تحقق آن تدوین بسته فراگیر اشتغال در ستاد اقتصاد مقاومتی تدوین و ابلاغ شد و در خراسان رضوی نیز برنامه های محوری اجرای طرح های مهارت آموزی، کارورزی دانش آموختگان، مشاغل خانگی و اشتغال روستایی انجام شده است.
وی با اشاره به حمایت از کارآفرینان، توجه به کارآفرینی و ایده پردازی و تقویت شرکت های دانش بنیان اظهار داشت: هم اکنون 17 مرکز مشاوره کارآفرینی در خراسان رضوی فعالیت دارد.
وی گفت: در یک سال گذشته 194 کارآفرین برتر در سامانه ثبت نام کردند که 31 نفر به عنوان کارآفرین برتر انتخاب شدند.
رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی سبزوار نیز در این همایش گفت: از ابتدای امسال 220 میلیارد ریال تسهیلات اشتغال روستایی پرداخت شده و این شهرستان پس از مشهد رتبه دوم استان را در این زمینه کسب کرده است.
عقیل مختاری افزود: همچنین 85 میلیارد ریال تسهیلات مشاغل خانگی به شهرستان سبزوار اختصاص یافته است.
در این مراسم از کارآفرینان برتر شهرستان سبزوار قدردانی شد.


منبع : خبر گزاری جمهوری اسلامی
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقاشیهای کاخهای چهلستون و عالی قاپو اصفهان در موزۀ باستان‌شناسی حیدرآباد هند

موزۀ باستان‌شناسی ایالت تلنگانا یا موزۀ حیدرآباد موزه‌ای است که در شهر حیدرآباد هندوستان جای دارد و کهن‌ترین گنجینۀ شهر است.

حکیم‌باشی‌های امروز ما

دیدگاه سیاستمدارانی که در این روزها از اقتصاد تجربی در مقابل اقتصاد علمی و دانشگاهی دفاع می‌کنند بی‌شباهت با دیدگاه مردمی نیست که چند دهه پیش از طب تجربی و آموزه‌های حکیم‌باشی‌ها در مقابل پزشکان درس‌خوانده در دانشگاه و برگشت از فرنگ دفاع می‌کردند. حکیم‌باشی نسبت به دکتر برگشته از فرنگ این مزیت را داشت که حرفش برای همگان قابل‌فهم بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر