700 هزار آواره عراقی نیاز مبرم به کمک های مادی دارند

شناسه خبر: 107431 سرویس: NGO سه شنبه ۲۰ تير ۱۳۹۶, ۴۰ : ۱۰ : ۰۰
700 هزار آواره عراقی نیاز مبرم به کمک های مادی دارند
دفتر امور انسانی سازمان ملل متحد در عراق با صدور بیانیه ای اعلام کرد 700 هزار آواره موصلی نیاز مبرم به کمک مادی برای ادامه حیات و زندگی دارند و در حال حاضر در وضعیت بسیار نامطلوبی بسر می برند.
۵۵آنلاین :

براساس بیانیه صادره آمده است : اگرچه نبردها بطور رسمی در موصل خاتمه یافته است اما بحران انسانی خاتمه نیافته و قطعا بعد از جنگ تشدید خواهد شد.
این بیانیه به نقل از لیزی گراند هماهنگ کننده امور انسانی سازمان ملل متحد در عراق اضافه کرد: بیشتر کسانی که فرار کرده اند تمام امکانات خویش را از دست داده اند و نیاز مبرم به پناهگاه و امور بهداشتی دارند.
بیانیه مذکور تصریح کرد آوارگان در شدیدترین بحران های روحی و روانی قرار دارند و وصف این بحران بسیار مشکل است.
بیانیه دفتر سازمان ملل در امور انسانی تاکید کرد که از مجموع 54 محله موصل 15 محله کاملا تخریب شده و 23 محله نیز بالای 50 درصد آسیب دیده اند.
این بیانیه تصریح کرد تنها 43 درصد بودجه 985 میلیون دلاری، برای کمک به آوارگان اختصاص داده شده و ضروری است 562 میلیون دلار باقی مانده هرچه سریعتر به این امور اختصاص داده شود.
 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر