نتیجه‌ای یافت نشد.

300 میلیون یورو برای آزادسازی نیمار

شناسه خبر: 181066 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸, ۱۵ : ۰۰ : ۰۰
300 میلیون یورو برای آزادسازی نیمار
براساس خبر رسانه‌های فرانسه لئونادرو با نیمار دیدار کرده است.
۵۵آنلاین :

بر اساس خبر رسانه پاریس یونایتد، امروز لئوناردو مدیر اجرایی باشگاه سن‌ژرمن بانیمار ستاره برزیلی دیدار کرده است.

پس از مذاکره و گفت‌وگوی این دو برزیلی مدیر اجرایی تیم پاریسی شرایط جدایی نیمار از جمع تیم پاری‌سن‌ژرمن را به وی اعلام کرد و مقرر شد وی طی دو هفته آینده تکلیف خود  روشن کند.

براین اساس لئوناردو به نیمار ستاره برزیلی دنیای فوتبال و هموطن خود گفته است که برای دریافت مجوز جدایی و اعلام شدن به عنوان بازیکنان آزاد باید پیشنهادی بالغ بر 300 میلیون یورو به باشگاه برسد.

نیمار از حضور در تمرینات پیش فصل سن‌ژرمن سر باز زده است و همچنان منتظر پیشنهادی رسمی از بارسا برای بازگشت به نیوکمپ است.

گفتنی است پیش از این بارتومئو رئیس کنونی باشگاه بارسا در آخرین نشست خبری خود در اظهار نظری عجیب  در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر بازگشت نیمار به بارسا گفت: به نظر من دمبله بهتر از نیمار است.

بارسا در آخرین خرید پر سر و صدای خود گریژمان را در ازای 120 میلیون یورو به خدمت گرفت.ستاره فرانسوی در همان پستی توپ خواهد زد که پیش از این نیمار در زمانی که در بارسا توپ می‌زند، بازی می‌کرد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این همه مدعی فرهنگی، خود فرهنگ کجاست؟

نیوزلند به دنبال پرداخت حقوق کارمندها با ارز دیجیتال است ولی ما هنوز دنبال اثبات فضای Cyber به اژدهای هفت سر هستیم و مدام می جنگیم و زخمی می دهیم که سری از این سرها را ببریم.

راه رهایی از تحریم ها چیست؟

مناطق آزاد از جمله­ بخش ­های نظام اقتصادی کشور هستند که به واسطه قرار گرفتن در حوزه استثنائات تجاری می ­توانند وسیله ­ای برای توسعه صنعتی باشند و مسیر ورود به بازارهای جهانی را از طریق تقویت تولید، صادرات و سرمایه­ گذاری خارجی برای اقتصاد کشور فراهم کنند، اقدامی که سایر کشورها از آن بهره­ برده ­اند و از طریق این مناطق توانسته­ اند اقتصاد کشور خود را در رقابت با بازارهای جهانی و در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهند.هم اکنون در کل کشور هفت منطقه آزاد وجود دارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است

ایچی چینونسو، پسربچه 11 ساله نیجریایی؛ خدای روپایی است او عاشق مسی و رونالدو است و سعی کرده فنون هر دو را ترکیب کرده و در مهارت خود تلفیق کند.

ویدیو: ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون

ایجاد جاده اختصاصی برای ماهی های سالمون برای عبور از موانع و سد، تا بتوانند در بالادست به راحتی تخم ریزی کنند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر