300 میلیون یورو برای آزادسازی نیمار

شناسه خبر: 181066 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۲۵ تير ۱۳۹۸, ۱۵ : ۰۰ : ۰۰
300 میلیون یورو برای آزادسازی نیمار
براساس خبر رسانه‌های فرانسه لئونادرو با نیمار دیدار کرده است.
۵۵آنلاین :

بر اساس خبر رسانه پاریس یونایتد، امروز لئوناردو مدیر اجرایی باشگاه سن‌ژرمن بانیمار ستاره برزیلی دیدار کرده است.

پس از مذاکره و گفت‌وگوی این دو برزیلی مدیر اجرایی تیم پاریسی شرایط جدایی نیمار از جمع تیم پاری‌سن‌ژرمن را به وی اعلام کرد و مقرر شد وی طی دو هفته آینده تکلیف خود  روشن کند.

براین اساس لئوناردو به نیمار ستاره برزیلی دنیای فوتبال و هموطن خود گفته است که برای دریافت مجوز جدایی و اعلام شدن به عنوان بازیکنان آزاد باید پیشنهادی بالغ بر 300 میلیون یورو به باشگاه برسد.

نیمار از حضور در تمرینات پیش فصل سن‌ژرمن سر باز زده است و همچنان منتظر پیشنهادی رسمی از بارسا برای بازگشت به نیوکمپ است.

گفتنی است پیش از این بارتومئو رئیس کنونی باشگاه بارسا در آخرین نشست خبری خود در اظهار نظری عجیب  در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر بازگشت نیمار به بارسا گفت: به نظر من دمبله بهتر از نیمار است.

بارسا در آخرین خرید پر سر و صدای خود گریژمان را در ازای 120 میلیون یورو به خدمت گرفت.ستاره فرانسوی در همان پستی توپ خواهد زد که پیش از این نیمار در زمانی که در بارسا توپ می‌زند، بازی می‌کرد.


منبع : فارس
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در شرایط تحریمی چه وضعیتی در انتظار اقتصاد ایران است؟

یکی از سؤالات مهم در شرایط جاری کشور، چشم انداز وضعیت اقتصادی کشور با فرض تداوم تحریم هاست. طی سال های ۱۳۹۶ و ۱۳۹۷ به دلیل شوک ناشی از تحریم ها و عدم تعادل های کلان اقتصادی، اقتصاد ایران از مسیر ثبات نسبی خارج شد و اگرچه تورم ارقام تجربه شده ای را به ثبت اسانید با این حال رشد اقتصادی منفی تجربه شده و پیاپی در سالهای ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ بی سابقه بود.

بنزین ما را به کجا خواهد برد؟

در سال جاری فرصت خواندن دو کتاب تازه منتشر شده بسیار عالی را یافتم یکی «کلیات علم اقتصاد» نوشته دارون عجم اوغلو و همکاران و دیگری «اقتصاد خوب برای زمان های سخت» نوشته آبهیجیت بنرجی و استر دوقلو که برندگان نوبل اقتصاد امسال نیز شدند. تأکید هر دو کتاب بر اهمیت داده ها و شواهد بیرونی و توجه به شرایط خاص هر جامعه برای نسخه پیچی و سیاستگذاری است، به جای اینکه به فهم شهودی خود متکی باشیم و در برج عاج دانش نظری محدود خود بنشینیم و بدون توجه به واقعیت بیرونی اظهار نظر کنیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو؛ درگیری تظاهرکنندگان و نیروهای امنیتی در بغداد

ویدئو؛ چکمه ناپلئون در حراجی پاریس ۱۱۷ هزار یورو فروخته شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر