۴ پرواز در انتظار بهبود شرایط جوی

شناسه خبر: 92760 سرویس: گوناگون سه شنبه ۷ دي ۱۳۹۵, ۰۰ : ۱۳ : ۰۰
۴ پرواز در انتظار بهبود شرایط جوی
فرودگاه امام خمینی از صبح امروز به دلیل مسائل جوی به وجود آمده با کاهش دید شدید خلبانان مواجه شده و از این رو تعدادی از پروازها در حال حاضر متوقف شده‌اند.
۵۵آنلاین :

فرودگاه امام خمینی از صبح امروز به دلیل مسائل جوی به وجود آمده با کاهش دید شدید خلبانان مواجه شده و از این رو تعدادی از پروازها در حال حاضر متوقف شده‌اند.

طبق اطلاعات ارائه شده از سوی روابط عمومی این فرودگاه در حال حاضر شعاع دید افقی در فرودگاه امام خمینی به ۱۵۰ متر رسیده و این موضوع باعث توقف تعدادی از پروازها شده است.

در حال حاضر چهار سورتی پرواز خروجی به مقاصد دوبی و نجف در انتظار بهتر شدن سطح دید افقی برای پرواز هستند.

همچنین سه پرواز ورودی به این فرودگاه نیز تا زمان بهبود شرایط در فرودگاه‌های جایگزین (آلترناتیو) فرود آمده‌اند.

هواپیمای ایرباس ۳۲۰ شرکت هواپیمایی اتحاد که ابوظبی را به مقصد فرودگاه امام خمینی ترک کرده بود، دقایقی پیش در فرودگاه اصفهان به زمین نشست تا با بهبود شرایط جوی به سمت تهران پرواز کند.

شرکت فرودگاه‌ها اعلام کرده تمام مسافران هوایی پیش از حرکت به سمت فرودگاه اطلاعات فرودگاه مبدا و مقصد خود را بررسی کنند و در صورت مساعد بودن شرایط برای پرواز، نسبت به سفر اقدام کنند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

تا 11 شب کار کردن رییس جمهور «پُز» دادن دارد؟

در ایران آنقدر دولت بزرگ است و همه امور به دامن دولت گره زده شده که رییس جمهور، برای اداره امور و رسیدن به خرج و برج دولت، وقت کم می‌آورد. رییس جمهور در ایران باید نگران همه چیز و همه کس باشد. واقعا اگر اداره بخش‌های مختلف کشور در ید بخش خصوصی بود، دیگر احتیاج نبود روحانی یا هر رییس جمهوری تا 11 شب یا بیش تر از آن کار کند.

طرح چین برای تصاحب بازار استراتژیک ایران

كل مصرف زعفران در بازارهاي جهاني 400 تن است و علي شريعتي‌مقدم، رئيس كميسيون كشاورزي اتاق ايران خبر مي‌دهد كه چين برنامه‌ دارد ميزان زعفران توليدي خود را تا 100 تن افزايش دهد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: روایت یورونیوز از حضور میلیون‌ها زائر کربلا در اربعین

ویدئو : رئیس جمهوری شیلی: کشور ما درگیر جنگ است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر