نتیجه‌ای یافت نشد.

یدیعوت آحارونوت: پیروزی روحانی، خبر خوبی برای اسرائیل نیست

شناسه خبر: 103828 يكشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶, ۱۹ : ۲۲ : ۰۰
یدیعوت آحارونوت: پیروزی روحانی، خبر خوبی برای اسرائیل نیست
روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت در تحلیلی درباره انتخاب مجدد حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور اسلامی ایران این موضوع را خبر خوبی برای اسرائیل ندانسته و نوشته است؛
۵۵آنلاین :

انتخاب دوباره حسن روحانی بعنوان رئیس جمهور ایران خبر خوبی برای اسرائیل و کشورهای عرب حوزه خاورمیانه نیست.

روحانی بر خلاف "محمود احمدی نژاد"، رئیس جمهوری سابق ایران،  است که به عنوان روابط عمومی فروش سلاح در دست اسرائیل و آمریکا بود. رئیس جمهور تندروی سابق ایران با حرف هایش درباره اسرائیل و آمریکا موجب اعمال تحریم های سخت علیه ایران شد در حالی که اگر ایران یک بار دیگر تصمیم بگیرد به سمت بمب برود، اظهارات شیرین روحانی و لبخند اغواگرانه او می تواند معضل فکری جدی برای اسرائیل ایجاد کند.

روحانی یک بازاریاب فوق العاده است و با توجه به وجهه ای که دارد می تواند تحرکاتی مانند تلاش اسرائیل و آمریکا برای توقف تولید موشک بالستیک در ایران را متوقف کند. موفقیت روحانی در تحقق وعده های اقتصادی داده شده در مبارزات انتخاباتی هم به نفع اسرائیل نیست 

می توان امیدوار بود که مشکلات اقتصادی از جمله بیکاری جوانان و وعده هایی که رئیس جمهور لبخند بر لب ایران داده است بر طرف نشود و این خبر خوب خواهد بود در غیر اینصورت اگر روحانی بتواند وعده های اقتصادی خود را نیز محقق کند به هیچ وجه مطلوب اسرائیل نخواهد بود .

اسرائیل باید همچنان برنامه اطلاعات و جاسوسی خود در ایران راتقویت کند تا ببیند سرانجام پیروز نهایی منازعه سخت و همه جانبه محافظه کاران با او و تیمش چه کسی خواهد بود./ خبرآنلاین


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر