گوگل به‌صورت محرمانه استارتاپی در زمینه‌ گیمینگ راه‌اندازی می‌کند

شناسه خبر: 133040 سرویس: فناوری ، کسب و کار پنجشنبه ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۴۸ : ۱۸ : ۰۰
گوگل به‌صورت محرمانه استارتاپی در زمینه‌ گیمینگ راه‌اندازی می‌کند
طبق گزارش‌ها، گوگل روی توسعه‌ی استارتاپی کار می‌کند که بر اهداف اجتماعی گیمینگ تمرکز دارد.
۵۵آنلاین :

 

گوگل در حال یاری‌رساندن به کارآفرین جوانی به نام مایکل سایمن است که استارتاپی با محوریت فعالیت‌های اجتماعی حوزه‌ی بازی را بنا کرده است. برطبق گزارشی که بلومبرگ ارائه کرده است، این پروژه که تا به اینجای کار با نام آرکید شناخته می‌شود، به هیچ یک از شبکه‌های اجتماعی کنونی متصل نخواهد بود؛ از این رو کاربران برای ثبت نام در آن تنها باید از طریق شماره‌ی تلفن همراه خود اقدام کنند. گوگل در واکنش به این گزارش، وجود پروژه‌ی آرکید را تأیید کرده؛ اما از ارائه‌ی هرگونه جزئیات بیشتر اجتناب کرده است. تاکنون تنها این موضوع تأیید شده که پروژه‌ی مذکور روی انجام بازی‌های موبایل با دوستان تمرکز خواهد داشت.

با توجه به اطلاعات ارایه‌ شده، به‌نظر می‌رسد که پلتفرم یادشده قصد دارد تجربه‌ی بازی‌های آنلاین موبایل با دوستان، همکاران و افراد دیگر خانواده را سهولت بخشد و به‌نوعی تجربه‌ی پلتفرم‌های گیمینگ را روی گوشی‌های اندرویدی برای کاربران میسر کند.


منبع : زوميت
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

مهندس غرضی : سیاست خارجی پشت پرده خودفریبی است

نه شرقی و نه غربی تکیه اش به توان مردم داخلی است

خطر کم دانستن

چند روز پیش، ساعتی پس از اعلام رد لایحه اصلاح قانون مبارزه با پولشویی توسط شورای محترم نگهبان، قیمت سکه که از صبح آن روز سیر کاهشی داشت، طی دو ساعت ۱۲۰ هزار تومان افزایش یافت و ناظران این افزایش را به تصمیم اتخاذشده شورای نگهبان و نهایتا به FATF مرتبط دانستند. اما داستان جمهوری اسلامی ایران و FATF داستان جدیدی نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز

حرکت تحقیرآمیز پوتین با خبرنگار فاکس نیوز | رئیس جمهور روسیه در مقابل مدرکی که خبرنگار فاکس نیوز به آن نشان داد واکنشی تحقیر آمیز نشان داد

ویدیو: متهم ردیف اول پرونده موسسه مالی ثامن الحجج کیست؟

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر