نتیجه‌ای یافت نشد.

گزارش فایننشال تایمز انتقاد شدید اردوغان را برانگیخت

شناسه خبر: 169729 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون جمعه ۳۰ فروردين ۱۳۹۸, ۰۸ : ۱۱ : ۰۰
گزارش فایننشال تایمز انتقاد شدید اردوغان را برانگیخت
رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از گزارش رسانه های غربی درباره وضعیت اقتصادی کشورش,​ از برنامه های اقتصادی و وضعیت اقتصاد ترکیه دفاع کرد.
۵۵آنلاین :

رئیس جمهور ترکیه با انتقاد از گزارش رسانه های غربی درباره وضعیت اقتصادی کشورش,​ از برنامه های اقتصادی و وضعیت اقتصاد ترکیه دفاع کرد. رئیس جمهور ترکیه با انتقاد شدید از رسانه های غربی و بخصوص فایننشال تایمز,​ این رسانه ها را متهم کرد که به دروغ به گونه ای وانمود می کنند که اقتصاد ترکیه در حال فروپاشی است.

اظهارات رئیس جمهور ترکیه در حالی صورت می گیرد که فایننشال تایمز پیشتر گزارش داده بود بانک مرکزی ترکیه با استقراض کوتاه مدت,​ ذخایر ارز خارجی خود را تقویت کرده است که این مساله به نگرانی هایی در ترکیه انجامیده است زیرا گمان می رود در صورت بروز بحران در این کشور,​ بانک مرکزی ترکیه نتواند از خود دفاع کند.
در پی انتشار گزارش فایننشال تایمز,​ لیر دو درصد دیگر از ارزش خود را در برابر دلار از دست داد.
رئیس جمهور ترکیه همچنان بر این باور است که اقتصاد کشورش قدرتمند باقی مانده است ولی در عین حال می گوید کشورش هدف حمله قرار گرفته است زیرا ترکیه این جسارت را به خود داده است درباره بی عدالتی ها,​ از جمله در موضوع پناهجویان صحبت و اعتراض می کند.
رئیس جمهور ترکیه در سخنرانی خود گفت ای فایننشال تایمز! می دانستی که ترکیه میزبان چهار میلیون پناهجوست. در کشور تو چند نفر پناهجو وجود دارد.


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمی‌گوییم چقدر حقوق می‌گیریم

ده درخواست برای انتشار اطلاعات دستمزد مدیران 10 دستگاه گوناگون کشور بی‌پاسخ ماند

انرژى ، صنعت و معدن در ايران.

يارانه تخصيص يافته براى انرژى هم بايد به صورت عادلانه تقسيم شود تا حقى از فردى ضايع نشود كه البته مجلس مصوبه هايى داشته است اما خب به ميزان قابل توجه به آن بها داده نشد و صرفا در همان حد باقى ماند و اجرايى نشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد

دفتر مرکزی کارخانه فولادسازی بتلهم پنسیلوانیا تخریب شد برج 16 هزار تنی «مارتین»، به قدمت 47 سال چند سالی خالی از سکنه شده بود. برج 21 طبقه علی رغم جوان بودن برج، در دفتر آثار ملی آمریکا به ثبت رسیده بود.

ویدیو: لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته

لحظه انفجار در تعمیرگاه با ۳ کشته انفجار تاکسی سمند از مکانیکی در حادثه امروز در بزرگراه اشرفی اصفهانی تهران/ ۳ نفر که دو مکانیک و ۱ راننده خودرو بودند فوت کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر