کی‌روش، هفتمین سرمربی گران جام جهانی

شناسه خبر: 135931 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۴۵ : ۰۰ : ۰۰
کی‌روش، هفتمین سرمربی گران جام جهانی
اگر یوآخیم لوو گران ترین مربی حاضر در جام جهانی است، در عوض الوی سیسه از سنگال، کمترین دستمزد را دریافت می کند.
۵۵آنلاین :

 امروز نشریه مارکا فهرست مربیان حاضر در جام جهانی را بر اساس دستمزد دریافتی شان منتشر کرد و از این حیث، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم کشورمان با دریافت 2 میلیون یورو در جایگاه هفتم قرار دارد.

 

در این رده بندی، یوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان با دریافت 3.85 میلیون یورو در صدر قرار دارد و او را تیته از برزیل و دشان، سرمربی فرانسه با 3.5 میلیون یورو، لوپتگی، سرمربی اسپانیا با 3 میلیون یورو، چرچسوف از روسیه با 2.6 میلیون یورو، فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال با 2.25 میلیون یورو، کی‌روش و ساوت گیت، سرمربی انگلیس با 2 میلیون یورو، خورخه سامپائولی از آرژانتین با 1.9 میلیون یورو و نیز اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه با دریافت 1.7 میلیون یورو تعقیب می کنند.

 

پس از سرمربی سنگال که تنها 200 هزار یورو دریافت می کند نیز سرمربی لهستان با 270 هزار یورو، کرستاژیچ از صربستان با 300 هزار یورو، رامیرز از کاستاریکا با 350 هزار یورو، و سرمربی پاناما با دریافت 400 هزار یورو، ارزان ترین مربیان حاضر در جام جهانی هستند.

 


منبع : ورزش سه
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

ده نکته درباره قاجار، پهلوی، وطن‌پرستی و خزر

برخی خوشحال می‌شوند که جمهوری اسلامی خاک بدهد تا مثلا خزر را در ردیف ترکمنچای و بحرین بگذارند، اما وطن‌پرست هرگز از تاراج وطنش خوشحال نمی‌شود. شما چه؟ خوشحال می‌شوید؟

متخلفان در تور «طرح جامع مالیاتی»

تیرماه ‌سال ٩٤، زمانی بود که ماده ۲۷۴ الحاقی قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد و براساس آن مواردی چون تنظیم دفاتر، اسناد و مدارک خلاف واقع و استناد به آن؛ اختفای فعالیت اقتصادی و کتمان درآمد حاصل از آن؛ تنظیم معاملات و قراردادهای خود به نام دیگران، استفاده از کارت بازرگانی اشخاص دیگر به منظور فرار مالیاتی، ممانعت از دسترسی ماموران مالیاتی به اطلاعات مالیاتی و اقتصادی خود یا اشخاص ثالث، جرم شناخته شد و براساس قانون مرتکب یا مرتکبان جرایم مالیاتی حسب مورد به مجازات‌های درجه ششم یعنی ٦ماه تا ٢‌سال محکوم می‌شوند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات

جالب ترین رونمایی در پنجره تابستانى فصل نقل و انتقالات. رونمایی دیوید کاپرفیلدی "ویارئال" از سانتی کازورلا. این دومین بازگشت او به ویارئال است.

ویدیو: روش های نوین پخت نان

روش های نوین پخت نان که توسط یک گروه نانوای ترک ارائه می شود. با این روش می توان ۵۰۰ قرص نان در هر ساعت تولید کرد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر