کی‌روش، هفتمین سرمربی گران جام جهانی

شناسه خبر: 135931 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۷, ۴۵ : ۰۰ : ۰۰
کی‌روش، هفتمین سرمربی گران جام جهانی
اگر یوآخیم لوو گران ترین مربی حاضر در جام جهانی است، در عوض الوی سیسه از سنگال، کمترین دستمزد را دریافت می کند.
۵۵آنلاین :

 امروز نشریه مارکا فهرست مربیان حاضر در جام جهانی را بر اساس دستمزد دریافتی شان منتشر کرد و از این حیث، کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم کشورمان با دریافت 2 میلیون یورو در جایگاه هفتم قرار دارد.

 

در این رده بندی، یوآخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان با دریافت 3.85 میلیون یورو در صدر قرار دارد و او را تیته از برزیل و دشان، سرمربی فرانسه با 3.5 میلیون یورو، لوپتگی، سرمربی اسپانیا با 3 میلیون یورو، چرچسوف از روسیه با 2.6 میلیون یورو، فرناندو سانتوس، سرمربی پرتغال با 2.25 میلیون یورو، کی‌روش و ساوت گیت، سرمربی انگلیس با 2 میلیون یورو، خورخه سامپائولی از آرژانتین با 1.9 میلیون یورو و نیز اسکار تابارز، سرمربی اروگوئه با دریافت 1.7 میلیون یورو تعقیب می کنند.

 

پس از سرمربی سنگال که تنها 200 هزار یورو دریافت می کند نیز سرمربی لهستان با 270 هزار یورو، کرستاژیچ از صربستان با 300 هزار یورو، رامیرز از کاستاریکا با 350 هزار یورو، و سرمربی پاناما با دریافت 400 هزار یورو، ارزان ترین مربیان حاضر در جام جهانی هستند.

 


منبع : ورزش سه
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

راهکاري مردم‌اقبال براي توسعه پايدار تهران

مردم اعتماد خودشان را به سيستم تفکيک زباله از دست داده‌‌اند و بايد اعتماد آنها را جلب کرد؛ مسلما کاري که مردم به آن اقبال نشان دهند و از نظر آنها مفيد باشد، منجر به توسعه پايدار مي‌شود و اقبال مردم به طرح‌ها باعث مي‌شود هزينه آن را بدهند و کار ماندگار و پايدار خواهد شد.

پارک، خانه شما نیست! سگ‌ها را ببندید

دستکم سگ های بزرگ، عامل بالقوه خطر هستند و به استناد همین قوانین موجود، پلیس می تواند از تردد آنها در معابر عمومی جلوگیری کند. به نظر می رسد، اکثریت نیز با این پیشنهاد موافق باشند چرا که سگ هایی مانند سگ های حادثه ساز لواسان، در هر نقطه دیگری می توانند فجایعی حتی بدتر بیافرینند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن

خروج قطار مسافربری تهران به زاهدان از ریل راه آهن به علت طوفان شن روابط عمومی راه آهن اعلام کرد با تلاش مامورین فنی قطار مسیر بازگشایی شد و قطار به مسیر خود ادامه داد.

ویدیو : متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید!

متفاوت ترین سالن کنسرتی که تا به حال دیده اید! کمپانی Gala Systems سیستم برقی-مکانیکی برای این سالن تعریف کرده تا بتوان از فضای بیشتری برای کارهای مختلف بهره گرفت.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر