کیانوش رستمی غایب بزرگ فهرست تیم ملی وزنه برداری

شناسه خبر: 144116 سرویس: اجتماعی ، ورزشی چهارشنبه ۱۴ شهريور ۱۳۹۷, ۱۲ : ۱۸ : ۰۰
کیانوش رستمی غایب بزرگ فهرست تیم ملی وزنه برداری
فهرست اسامی تیم ملی وزنه برداری ایران برای شرکت در اردوی آماده سازی مسابقات جهانی ترکمنستان اعلام شد که «کیانوش رستمی» وزنه بردار نامدار وزن 94 کیلوگرم در این فهرست جایی ندارد و وی غایب بزرگ اردوی تیم ملی است.
۵۵آنلاین :

 

اسامی 14 وزنه بردار دعوت شده به تیم ملی بزرگسالان ایران برای حضور در هفتمین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان به شرح زیر است:
حسین سلطانی، میرمصطفی جوادی، علی مکوندی، عارف خاکی، محمد زارعی، سهراب مرادی، رضا بیرالوند، رحمان اورامه، امیر حقوقی، علی هاشمی، علیرضا سلیمانی، محمدرضا براری، علی داودی و سعید علی حسینی.
این اردو سه هفته ای تا پنجم مهرماه آتی ادامه خواهد یافت.
 جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری بعدازظهر امروز (چهارشنبه) در محل فدراسیون تشکیل و در خصوص عملکرد ملی پوشان بزرگسال در بازی های آسیایی و برگزاری اردوهای تمرینی تیم های ملی تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان برای حضور در مسابقات پیش روی بحث و تبادل نظر شد.
در این جلسه «علی امینی فرد» و «محمدحسین برخواه» سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان درباره برگزاری اردوهای این دو رده سنی و فهرست نفرات دعوت شده به اردوهای آماده سازی را برای حضور در مسابقات پیش رو اعلام کردند.
در رده سنی بزرگسالان، هفتمین مرحله اردوی سال جاری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان از شنبه ( 17شهریورماه) برای حضور در رقابت های قهرمانی جهان 2018 ترکمنستان آغاز می شود. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقا مصطفی واقعاً فرزند خلف امام بود

محمد غرضی گفت: مشیت الهی بود که ایشان قبل از پیروزی انقلاب، امام و انقلابیون را ترک کند. این اتفاق باعث شد تغییراتی در روند کارها رخ دهد. به هر حال ایشان 15 خرداد را درک کرده و در فضای انقلابی پرورش یافته بود.

مست عشق ساخته نشده جنجالى شد

دیدار شمس تبریزی و مولانا یکی از مقاطعی از تاریخ فرهنگ و ادب ایران است. یک عاشقانه‌ای که شانه به شانه فرهنگ ایرانی بوده و  طی سال‌ها و دهه‌های اخیر موضوع جذابی در ادبیات، تئاتر، موسیقی و سینمای ایران بوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو: اردوغان زمانی نفت می‌دزدید و حالا زمین می‌دزدد

ویدئو: انتخابات کانادا؛ جاستین ترودو دولت اقلیت تشکیل می‌دهد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر