کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد

شناسه خبر: 147385 سرویس: اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۱۹ : ۰۰
کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد
کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا محسوب می شود، روز چهارشنبه درباره افزایش نرخ بیکاری در این اتحادیه هشدار داد.
۵۵آنلاین :

این گزارش در دو بخش نرخ بیکاری در بین شهروندان متولد خارج اتحادیه اروپا و داخل کشورهای عضو این اتحادیه و بیشترین نرخ ببیکاری در کشورها منتشر شده است.
شبکه تلویزیونی فرانس 24 می گوید که براساس گزارش یورو استات ، نرخ بیکاری شهروندان اتحادیه اروپا که در خارج از کشورهای عضو متولد شدند، 15.4 درصد و شهروندان متولد در داخل کشورهای عضو 9.1 درصد است.
داده های جدید اداره آمار وابسته به کمیسیون اروپا (یورواستات) نشان می دهد که نرخ بیکاری در یونان بیشتر از سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. 
یورواستات هشدار داد ،نرخ بیکاری در میان افرادی که خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا متولد شده اند از افرادی که داخل کشورهای عضو اتحادیه متولد شدند، بیشتر است.
احتمال بیکاری در میان افراد متولدشده در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیشتر از افرادی است که درون کشورهای عضو این اتحادیه متولد شده اند.
بنا به این داده ها میزان بیکاری در یونان و در میان متولدشدگان در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا طی سال 2016، 33 درصد بوده است. این در حالی است که این رقم در میان افرادی که در یونان متولد شده اند 24 درصد بوده است.
در مقابل نرخ بیکاری در کشورهای کرواسی و جمهوری چک برخلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان افراد متولد شده در خارج از اتحادیه اروپا بیش از دیگران نیست.
نرخ بیکاری در میان آن دسته از متولدین خارج از اتحادیه اروپا که در اسپانیا زندگی می کنند، 24.6 درصد بوده است. این در حالی است که این آمار در میان متولدین کشور اسپانیا 17.2درصد است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نقاشیهای کاخهای چهلستون و عالی قاپو اصفهان در موزۀ باستان‌شناسی حیدرآباد هند

موزۀ باستان‌شناسی ایالت تلنگانا یا موزۀ حیدرآباد موزه‌ای است که در شهر حیدرآباد هندوستان جای دارد و کهن‌ترین گنجینۀ شهر است.

حکیم‌باشی‌های امروز ما

دیدگاه سیاستمدارانی که در این روزها از اقتصاد تجربی در مقابل اقتصاد علمی و دانشگاهی دفاع می‌کنند بی‌شباهت با دیدگاه مردمی نیست که چند دهه پیش از طب تجربی و آموزه‌های حکیم‌باشی‌ها در مقابل پزشکان درس‌خوانده در دانشگاه و برگشت از فرنگ دفاع می‌کردند. حکیم‌باشی نسبت به دکتر برگشته از فرنگ این مزیت را داشت که حرفش برای همگان قابل‌فهم بود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تهیه زغال به چه قیمتی!

برای تهیه هر گونی زغال باید شش اصله درخت بیست سالە را قطع کرد. نابودی جنگلها به چه قیمتی!

ویدیو: فریادهای زن معترض فرانسوی

فریادهای این زن معترض فرانسوی بازتابی گسترده در شبکه های اجتماعی داشته است. امانوئل مکرون، دیشب در نطق تلویزیونی با اذعان به اینکه تن دادن به این وضعیت، بزدلانه بوده است بر مبنای مردمی مشروعیت، تاکید و اعتراف کرد که بخش هایی از مردم نادیده گرفته شده بودند. مکرون همچنین از لغو افزایش مالیات سوخت خبر داد.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر