نتیجه‌ای یافت نشد.

کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد

شناسه خبر: 147385 سرویس: اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۱۹ : ۰۰
کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد
کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا محسوب می شود، روز چهارشنبه درباره افزایش نرخ بیکاری در این اتحادیه هشدار داد.
۵۵آنلاین :

این گزارش در دو بخش نرخ بیکاری در بین شهروندان متولد خارج اتحادیه اروپا و داخل کشورهای عضو این اتحادیه و بیشترین نرخ ببیکاری در کشورها منتشر شده است.
شبکه تلویزیونی فرانس 24 می گوید که براساس گزارش یورو استات ، نرخ بیکاری شهروندان اتحادیه اروپا که در خارج از کشورهای عضو متولد شدند، 15.4 درصد و شهروندان متولد در داخل کشورهای عضو 9.1 درصد است.
داده های جدید اداره آمار وابسته به کمیسیون اروپا (یورواستات) نشان می دهد که نرخ بیکاری در یونان بیشتر از سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. 
یورواستات هشدار داد ،نرخ بیکاری در میان افرادی که خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا متولد شده اند از افرادی که داخل کشورهای عضو اتحادیه متولد شدند، بیشتر است.
احتمال بیکاری در میان افراد متولدشده در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیشتر از افرادی است که درون کشورهای عضو این اتحادیه متولد شده اند.
بنا به این داده ها میزان بیکاری در یونان و در میان متولدشدگان در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا طی سال 2016، 33 درصد بوده است. این در حالی است که این رقم در میان افرادی که در یونان متولد شده اند 24 درصد بوده است.
در مقابل نرخ بیکاری در کشورهای کرواسی و جمهوری چک برخلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان افراد متولد شده در خارج از اتحادیه اروپا بیش از دیگران نیست.
نرخ بیکاری در میان آن دسته از متولدین خارج از اتحادیه اروپا که در اسپانیا زندگی می کنند، 24.6 درصد بوده است. این در حالی است که این آمار در میان متولدین کشور اسپانیا 17.2درصد است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

در انتظار مرگ شوهر برای چند لقمه نان

داستان دردناک دخترانی که برای مستمری با پیرمرد‌ها ازدواج می‌کنند!

کاهش مراجعه مردم به پزشک به دلیل فقر مالی

مردم ديگر كمتر به پزشك و مراكز درماني مراجعه مي‌كنند. آنها براي اينكه بتوانند هزينه‌هاي خود را كاهش دهند، گاهي خود دست‌به‌كار مي‌شوند و بدون مراجعه به پزشك براي خود آزمايش تجويز یا با مراجعه به داروخانه‌ها تجديد نسخه مي‌كنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

آیین کاشت 50 اصله نهال به مناسبت صدوپنجاهمین سالگرد رهبر آزادی خواه هندوستان

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر