نتیجه‌ای یافت نشد.

کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد

شناسه خبر: 147385 سرویس: اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۷, ۱۱ : ۱۹ : ۰۰
کمیسیون اروپا درباره افزایش نرخ بیکاری در اروپا هشدار داد
کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا محسوب می شود، روز چهارشنبه درباره افزایش نرخ بیکاری در این اتحادیه هشدار داد.
۵۵آنلاین :

این گزارش در دو بخش نرخ بیکاری در بین شهروندان متولد خارج اتحادیه اروپا و داخل کشورهای عضو این اتحادیه و بیشترین نرخ ببیکاری در کشورها منتشر شده است.
شبکه تلویزیونی فرانس 24 می گوید که براساس گزارش یورو استات ، نرخ بیکاری شهروندان اتحادیه اروپا که در خارج از کشورهای عضو متولد شدند، 15.4 درصد و شهروندان متولد در داخل کشورهای عضو 9.1 درصد است.
داده های جدید اداره آمار وابسته به کمیسیون اروپا (یورواستات) نشان می دهد که نرخ بیکاری در یونان بیشتر از سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا می باشد. 
یورواستات هشدار داد ،نرخ بیکاری در میان افرادی که خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا متولد شده اند از افرادی که داخل کشورهای عضو اتحادیه متولد شدند، بیشتر است.
احتمال بیکاری در میان افراد متولدشده در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا بیشتر از افرادی است که درون کشورهای عضو این اتحادیه متولد شده اند.
بنا به این داده ها میزان بیکاری در یونان و در میان متولدشدگان در خارج از کشورهای عضو اتحادیه اروپا طی سال 2016، 33 درصد بوده است. این در حالی است که این رقم در میان افرادی که در یونان متولد شده اند 24 درصد بوده است.
در مقابل نرخ بیکاری در کشورهای کرواسی و جمهوری چک برخلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا در میان افراد متولد شده در خارج از اتحادیه اروپا بیش از دیگران نیست.
نرخ بیکاری در میان آن دسته از متولدین خارج از اتحادیه اروپا که در اسپانیا زندگی می کنند، 24.6 درصد بوده است. این در حالی است که این آمار در میان متولدین کشور اسپانیا 17.2درصد است.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

متهم اصلی بحران گوسفند

آقای سیاست‌گذار تصور می‌کند گوشت ارزان فقط با دلار ارزان امکان‌پذیر است. اما فراموش می‌کند که هزینه فرصت دلاری که با شعبده‌بازی حسابداری برای واردات گوشت ۴۲۰۰ تومان محاسبه می‌شود، درواقع همان ۱۳ هزار تومان است.

سرنوشت عجیب نوجوان چابهاری ساسان پرکان

مشخص نیست فدراسیون چه انتظاری از نوجوان کم سن و سال چابهاری دارد. پرکان تاکید می کند تنها در حرکات زمینی سررشته دارد، چرا که سایر حرکات ژیمناستیک به وسایلی نیاز دارد که در چابهار نیست. او حتی مربی هم ندارد، حالا با عمویش تمرین نمی کند و تمام تمرکزش را روی کاری قرار داده که برای ماهی 150 هزار تومان باید درگیر آن باشد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: «افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال

«افتتاح هتل انرژی مثبت» در شمال نروژ نزدیک مدار قطب شمال این هتل که 2021 افتتاح خواهد شد، کنار یخچال طبیعی Svartisen ساخته می شود و از انرژی پاک استفاده کرده تا در مقایسه با سایر هتل ها هزینه کمتری برای سوخت خواهد پرداخت.

ویدیو: انفجارخودروی پیکان هنگام سوخت گیری با کپسول گاز !

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر