نتیجه‌ای یافت نشد.

کمک نیروهای جهادی و بسیج به سیل زدگان گلستان

شناسه خبر: 166188 سرویس: تصویر ، گوناگون جمعه ۲ فروردين ۱۳۹۸, ۴۷ : ۲۰ : ۰۰
کمک نیروهای جهادی و بسیج به سیل زدگان گلستان
نیروهای جهادی و بسیج پس از وقوع سیل در گلستان با کمک قایق، آذوقه و مواد غذایی به افراد گرفتار در سیل رساندند.
۵۵آنلاین :

بارش شدید باران در روزهای اخیر در منطقه آق قلا استان گلستان موجب جاری شدن سیل در سطح این شهر و همچنین آبگرفتگی زمین های کشاورزی و جاده ها شد. پس از بارش شدید باران به دلیل پر شدن گرگانرود،  سیلاب از سمت شمال آق قلا وارد این شهر شد. پس از وقوع سیل در برخی از مناطق این شهرستان، مردم اقدام به تخلیه منازل خود کردند.

بلافاصله با وقوع این سیل نیروهای امدادی از جمله نیروهای هلال احمر، بسیج و جهاد  وارد عمل شدند و کمک رسانی در مناطق سیل زده را آغاز کردند. تصاویر منتشر شده تعدادی از نیروهای گروه‌های جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و بسیج سازندگی را در حال رساندن غذای گرم با قایق به سیل‌زدگان استان گلستان نشان می دهد. بنا به گفته فرمانده بسیج گنبدکاووس هم‌اکنون بسیجیان گنبدکاووس در محلات سیدآباد، مدرسی، کوی ملانفس، کوی پلیس و مشغول خدمت‌رسانی به مردم شیعه و سنی گرفتار سیل هستند.

تصاویری جالب از کمک نیروهای جهادی و بسیج به سیل زدگان گلستان

تصاویری جالب از کمک نیروهای جهادی و بسیج به سیل زدگان گلستان

تصاویری جالب از کمک نیروهای جهادی و بسیج به سیل زدگان گلستان


منبع : خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

علم‌ورزان در برابر عالمان

علم دارای دو هدف است: فهم جهان و کنترل آن. اِسنو به درستی درمی‌یابد پیشرفت علمی نیازمند سرمایه است و از این رو نوعی مسئله مرغ و تخم‌مرغ پیش‌روی کشورهای توسعه‌نیافته است

عادت به «خوردن » در مکان های عمومی

هر قوم و ملتی برای خود سبک و رفتاری دارد که معمولا با شیوه دیگران که در آن سوی مرزها هستند تفاوت های ظریفی دارد. محققان دانشگاهی، بسیار خوب می توانند با مشاهده این کنش ها به شناخت آن جامعه دست پیدا کنند. آنها با بررسی این رفتار، که در مکان های عمومی  از مردم سر می زند به نکته های ظریفی می رسند. هرکدام از آن حرکات، به مثابه مشترکات یک ملت هستند و می تواند سبک زندگی آن سرزمین را تعریف کند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر