نتیجه‌ای یافت نشد.

کشف ۲ تن کره کاکائو قاچاق/۳۰۰۰ لیترسوخت قاچاق کشف شد

شناسه خبر: 162514 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷, ۵۴ : ۱۰ : ۰۰
کشف ۲ تن کره کاکائو قاچاق/۳۰۰۰ لیترسوخت قاچاق کشف شد
ارومیه - فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از کشف دوتن کره کاکائو قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.
۵۵آنلاین :

سردار مسعود خرم نیا در خصوص جزییات این کشف اظهار داشت: ماموران ایست و بازرسی شهید "کلانتری"، حین کنترل خودروهای عبوری در محور "ارومیه – تبریز"، به یک دستگاه وانت نیسان، به ظن حمل کالای قاچاق مشکوک و آن را توقیف کردند.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی از خودروی توقیفی، دو تن کره کاکائو قاچاق کشف شد، افزود: برابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه یک میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی تصریح کرد: در این راستا یک دستگاه خودرو توقیف و یک نفر متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مقامات قضایی شد.

وی همچنین از کشف سه هزار لیتر قاچاق سوخت در مرز بازرگان خبر داد و گفت: ارزش ریالی این مقدار سوخت کشف شده یک میلیارد و ۳۲۰ میلیون ریال برآورده شده است.

فرمانده انتظامی آذربایجان غربی افزود: در این راستا پنج دستگاه خودرو توقیف، پنج نفر قاچاقچی دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار خرم ادامه داد: افراد سودجو با هدف کسب سود کلان در آن سوی مرز اقدام به جاسازی باک‌های غیرمجاز در کامیون‌های خود می‌کنند که ماموران مرزبانی بررسی ویژه‌ای را در زمان خروج انجام می‌دهند تا از سودجویی این افراد جلوگیری کنند.

 
کد خبر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر