کشف گور دسته جمعی در عربستان

شناسه خبر: 125125 سرویس: گوناگون چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۶, ۵۶ : ۲۳ : ۰۰
کشف گور دسته جمعی در عربستان
باستان شناسان گور دسته جمعی را در حفره بزرگی داخل صخره های جنوب غرب عربستان پیدا کردند
۵۵آنلاین :

تیم تحقیقاتی پس از کشف این گور دسته جمعی، مکان دقیق آن را نزدیکی دره رزان در استان هروب شرق جازان اعلام کردند که به داشتن کوههاوصخره های زیاد معروف است.

دلایل یا تاریخ مرگ این افراد -که با شیوه ای که در عربستان آن زمان مرسوم نبوده است دفن شده اند- هنوز مشخص نشده است.
به گفته 'فائز حسن عثمانی' باستان شناس، مشخص کردن سن اسکلت ها با توجه به آسیب هایی که عوامل جوی روی آنها گذاشته است کار دشواری است.
استاندار جازان به محض انتشار ویدیوی این گور دسته جمعی در شبکه های اجتماعی گفت: من از شبکه های اجتماعی از وجود این کوه مطلع شدم و خودم هم خبر نداشتم. 
علت مرگ این افراد پس از تحقیقات پزشکی قانونی مشخص شده و قرار است با آزمایش استخوان ران و جمجمه این اسکلت ها سن و علت مرگ نیز تعیین شود.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

یک «بوچانی» در ایران زندگی می‌کند؟

یوسف علیخانی بعد از اعلام انتشار نسخه فارسی رمان بهروز بوچانی نوشت: از صبح سردرد گرفتم؛ از بس به این فکر کردم که چند نفر کارهای حسین شکربیگی نویسنده ایلامی را خوانده‌اند؟!

روز جهانی زبان مادری

کسانی که در تهران زندگی می‌کنند و از یک منطقه‌ای از ایران آمده‌اند که زبان مادری آنها غیر از فارسی است، با معضلی بزرگ در برخورد با فرزندهایشان مواجه بوده‌اند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر