کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان

شناسه خبر: 145922 سرویس: تصویر دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷, ۵۳ : ۱۸ : ۰۰
کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان
تعدادی از تونل‌های زیرزمینی و مخوف متعلق به نازی‌ها در شهر دویسبورگ آلمان کشف شد.
۵۵آنلاین :

یک تبعه اهل همپشر انگلیس توانست تونل های زیرزمینی متعلق به نازی‌هاو انبار سلاح های مرگبار آنها را در شهر «دویسبورگ» آلمان کشف کند.

«وارن تپر» پس از کشف این تونل‌های زیرزمینی گسترده و پی در پی بسیار شوکه شد. وی معتقد است این تونل‌ها و انبارها و پناهگاه های اطراف آن از جمله مکان هایی هستند که آدولف هیتلر، دیکتاتور آلمان نازی برای ملاقات های پنهانی خود از آنها استفاده می کرده است.

پیش از این اعلام شده بود این منطقه یکی از پناهگاه های نازی ها برای آزمایش تجهیزات و سلاح های آنها بوده است.

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

وارن تپر همچنین اعلام کرد به همراه دوستش در داخل این تونل های گسترده حفره هایی را که بر روی صفحه هایی آهنی با ضخامت 4 اینچ و شیشه های ضدگلوله قرار داشت، کشف کرده است.

وی در ادامه گفت: «در ابتدا ما چیزی به جز تعدادی تونل خالی پیدا نکردیم؛ اما زمانی که از یکی از سوراخ های موجود بر روی دیوار تونل بالا رفتیم وارد یک تونل دیگر شدیم. پس از آن متوجه شدیم این تونل های به هم پیوسته بسیار گسترده هستند. پس از گشتن این تونل ها انبار مهمات آن را پیدا کردیم و بسیار هیجان زده شدیم. در بخش دیگری از این تونل ها هم اتاق آزمایش تسلیحات بود. پس از آن هم حفره هایی بزرگ را بر روی صفحه های فلزی و شیشه ای کشف کردیم.»

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویر

کشف تونل‌های مرگبار و اسرارآمیز هیتلر در آلمان+ تصاویرانتهای پیام/


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

کابینه در دستان نوبخت و دستان بسته جهانگیری

جهانگیری هم اعلام کرده است که دستانش بسته است دست چه کسی باز است مشخص نیست

وقتی آفت ها بلای جان درختان می‌شوند

این روزها محیط زیست در ابعاد مختلف دستخوش تغییرات و ناهنجاری‌های فراوان است. از سوی دیگر انسان هم هیچ تلاشی برای نجات این موهبت الهی ندارد. با بررسی وضعیت جنگل‌های کشور باید گفت که در سال‌های اخیر بسیاری از جنگل‌ها در خطر آتش‌سوزی قرار گرفته‌اند. در دی ۹۶، فرمانده یگان حفاظت سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری گفت: سالانه به‌طور میانگین حدود ۱۵ هزار هکتار از جنگل‌های ایران دچار آتش‌سوزی می‌شود که خسارت‌های جبران‌ناپذیری به منابع طبیعی وارد می‌کند. قاسم سبزعلی اظهار کرد: سال‌جاری یک هزار میلیارد ریال برای تجهیز یگان‌های حفاظت منابع طبیعی کشور اختصاص داده شد که جذب آن می‌تواند سبب هم‌افزایی هر چه بیشتر در عرصه منابع طبیعی شود. او بیان کرد: میزان وقوع آتش‌سوزی در جنگل‌ها و مراتع کشور از ابتدای سال‌جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال ۹۵، حدود ۵۰ درصد کاهش داشته است. حال این بار آفت بلای جان جنگل‌های کشور شده است. در بهمن ۹۶، عضو هیات علمی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی گیلان گفت: سالانه ۳۵ میلیون هکتار جنگل در اثر خسارت آفات و بیماری ها از بین می رود که ناشی از تغییر اقلیم و افزایش روند تجارت جهانی تولید چوب است. محمود هوشیار فرد اظهار کرد: گرم شدن و خشکی اقلیم می تواند بر بسیاری از عرصه ها که با آن مواجه هستیم، تاثیر بگذارد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: چرا این بیابان بزرگ در اوکراین مورد توجه گردشگران خارجی قرار گرفته است؟

ویدیو: موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم

موسیقی بلوچستان را نمی شناسیم. هفت سال از مرگ غلام رسول دینارزهی از قله های موسیقی بلوچستان گذشت. درباره او بیش تر بدانیم. ببینید!

خبرها

بیشتر