کرملین: روسیه آماده پذیرش دیدار احتمالی پوتین و ترامپ است

شناسه خبر: 129889 سرویس: فرهنگ و هنر ، گوناگون چهارشنبه ۸ فروردين ۱۳۹۷, ۴۶ : ۱۹ : ۰۰
کرملین: روسیه آماده پذیرش دیدار احتمالی پوتین و ترامپ است
کرملین امروز (چهارشنبه) اظهار کرد، علیرغم اخراج دیپلمات‌های روس از جانب واشنگتن، روسیه هنوز آماده پذیرش دیدار احتمالی میان رئیس جمهوری آمریکا و همتای روس وی است.
۵۵آنلاین :

 اوایل ماه جاری دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا پیروزی ولادیمیر پوتین، رییس جمهور روسیه را در انتخابات ریاست جمهورس روسیه به وی تبریک گفت و اظهار کرد، دو رهبر به زودی با یکدیگر دیدار می‌کنند.

با این وجود روابط سرد آمریکا و روسیه بر سر مساله حمله شیمیایی به سرگئی اسکریپال، جاسوس دوجانبه سابق روس و دخترش در انگلیس روابط دو کشور را وخیم‌تر کرده است و آمریکا این هفته 60 دیپلمات روس را از این کشور اخراج کرد.

دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین امروز به خبرنگاران گفت، مسکو هیچ اطلاعاتی از واشنگتن درباره دیدار احتمالی ترامپ و پوتین دریافت نکرده اما هنوز به همکاری با این کشور تمایل دارد.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

بستن راه رانت مهم‌تر است یا شفاف‌سازی رانت؟

در حدود 40 سال عمر نظام جمهوری اسلامی ایران، فقط در مقطع کوتاهی در سال 1372 و کمتر از 10 سال بین سال‌های 1381 تا 1391، ارز تک‌نرخی در کشور حاکم بوده است.

غرضی: بحث پارازیت فعلا حل نمی شود

روزنامه اعتماد با محمد غرضی، وزیر اسبق پست وتلگراف و تلفن در مورد نصب نمایشگر تشعشعات و امواج که آذری جهرمی، وزیر جوان کابینه خبر داده، گفت وگو کرده است. او معتقد است مساله پارازیت ها تا زمانی که از حوزه سیاسی به حوزه تخصصی و فنی منتقل نشود قابل حل نیست.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر