کرملین: انعطاف‌ناپذیری طرف آمریکایی مانع از دیدار دو جانبه پوتین و ترامپ شد

شناسه خبر: 117491 سرویس: جهان يكشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶, ۵۹ : ۱۹ : ۰۰
کرملین: انعطاف‌ناپذیری طرف آمریکایی مانع از دیدار دو جانبه پوتین و ترامپ شد
سخنگوی کرملین علت برگزار نشدن مذاکره مفصل میان روسای جمهور آمریکا و روسیه را انعطاف‌ناپذیری طرف آمریکایی عنوان کرد.
۵۵آنلاین :

کرملین روز یکشنبه اعلام کرد انعطاف ناپذیری طرف آمریکایی مانع از دیدار دوجانبه ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه با دونالد ترامپ همتای آمریکایی وی در نشست ویتنام شد.

ترامپ و پوتین در حاشیه نشست سازمان همکاری های اقتصادی آسیا-اقیانوس آرام (اپک) در ویتنام در روز شنبه دیدار مختصری با یکدیگر داشتند و بر سر یک بیانیه مشترک در حمایت از راه حل سیاسی برای سوریه به توافق رسیدند اما سران دو کشور مذاکرات دوجانبه مفصلی نداشتند.

خبرگزاری ریانووستی اعلام کرد دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین گفت: «متاسفانه طرف آمریکایی به رغم تلاش های همکاران روسی ما هیچ گزینه بدیلی ارائه نکرد. فقط یک وقت برای دیدار پیشنهاد شد که برای طرف آمریکایی مناسب بود و فقط یک مکان پیشنهاد شد که از قبل توسط آمریکایی ها اجاره شده بود.»

پسکوف افزود: «آمریکایی ها هیچ انعطافی نشان ندادند و متاسفانه هیچ پیشنهاد بدیل دیگری ارائه نکردند. به همین دلیل امکان برگزاری دیدار وجود نداشت.»

پوتین روز شنبه گفت عدم دیدار دوجانبه با ترامپ در ویتنام به سبب مشغله کاری سران دو کشور و موانع پروتکلی بود که تیم های دو کشور نتوانستند بر آنها فائق آیند.


منبع : رویترز
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

شغل دوم مردم دنیا!

، «میهمان‌نوازی» شاید توصیف چندان قابل‌باوری نباشد، اما این روزها در هر شهر و کشور اروپایی که قدم بگذارید، خواهید دید که مردم آنجا به هر کاری که مشغول باشند، شغل دومشان میزبانی از توریست‌هایی است که تقریبا همه‌جا پیدا می‌شوند و تمامی هم ندارند.

اين همه ماجرای مافیای خودرو نیست

داستان «مافياي واردات خودرو» يا آنچه اين روزها و در افواه عمومي با عنوان «واردات غيرقانوني يا قاچاق چندين هزار خودروی خارجي» برجسته شده است، پس از گذشت ماه‌ها از طرح آن و تحت فشار افکار عمومي و شايد با پيگيري نهادهاي نظارتي سرانجام و تا اينجاي کار به گزارش وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به رئيس‌جمهور محترم و دستورات رئيس قوه مجريه در هامش اين گزارش خطاب به برخي وزارتخانه‌ها و معاونان خود انجاميد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر