نتیجه‌ای یافت نشد.

کاهش سرمایه گذاری‌های مستقیم خارجی در عربستان

شناسه خبر: 150002 سرویس: اقتصادی ، گوناگون چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷, ۴۷ : ۲۰ : ۰۰
کاهش سرمایه گذاری‌های مستقیم خارجی در عربستان
پس از کشته شدن روزنامه‌نگار منتقد عربستانی، سرمایه گذاری‌های مستقیم خارجی در این کشور کاهش یافته است.
۵۵آنلاین :

خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد پس از کشته شدن جمال خاشقجی، روزنامه‌نگار منتقد عربستانی، چشم انداز طرح ۲۰۳۰ عربستان به شدت آسیب دیده و سرمایه گذاری‌های مستقیم خارجیدر این کشور کاهش یافته است.

گفتنی است جمال خاشقجی که با روزنامه واشنگتن پست همکاری می‌کرد، از تاریخ دوم اکتبر سال جاری میلادی پس از ورود به کنسولگری عربستان در استانبول ناپدید شد. مقامات ترکیه‌ای همان ابتدا اعلام کردند مدارکی در اختیار دارند که نشان می‌دهد یک تیم امنیتی سعودی او را داخل کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسانده است. عربستان پس از روزها انکار، سرانجام به قتل خاشقجی داخل کنسولگری سعودی اعتراف کرد.


منبع : باشگاه خبرنگاران
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقای جهانگیری به این سوالات جواب دهید

اينكه بيش از بيست ميليارد دلار ارز ٤٢٠٠ توماني را سال گذشته به افرادي داديد و آنها يا جنس وارد نكردند يا اينكه اجناس را با ارز آزاد به مردم فروختند مشكل مديريتي است يا سياسي ؟

بچه بازی را تمام کنید .

مدیران ارشد صدا و سیما بهتر است همین امشب این بچه بازی تمام کنند و علی فروغی را به کلاس اصلاح رفتار کیش شخصیت بفرستند و فروسی پور را هم توبیخ کنند اما نود را با عادل فردوسی پور ادامه دهند .

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر