کالیفرنیا با قدرت 6.9 ریشتر لرزید

شناسه خبر: 91520 سرویس: جهان پنجشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵, ۰۲ : ۱۹ : ۰۰
کالیفرنیا با قدرت 6.9 ریشتر لرزید
رسانه های غربی لحظاتی قبل از وقوع زمین لرزه ای به قدرت 6.9 ریشتر در خلیج کالیفرنیا خبر دادند.
۵۵آنلاین :

رسانه های غربی لحظاتی قبل در خبری فوری اعلام کردند که زمین لرزه ای به قدرت 6.9 ریشتر خلیج کالیفرنیا را در ساعت 3:15 دقیقه بعدازظهر لرزاند.


خلیج کالیفرنیا در غرب کشور مکزیک واقع شده و مرکز این زمین لرزه در عمق 10 کیلومتری بوده و در 28.8 درجه عرض جغرافیایی شمالی و 113.1 درجه از طول جغرافیایی غربی روی داده است.

این زمین لرزه پس از آن روی داد که زلزله ای در مقیاس بالا و با قدرت زیاد روز گذشته بخش هایی از اندونزی را در جنوب شرق اسیا لرزاند.

آسوشیتدپرس با اعلام این خبر میزان و قدرت این زلزله را که در منطقه "آچه" روی داد 8.9 ریشتر اعلام کرده است. 


منبع : مهر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف
۱۳۹۶/۰۹/۰۱ ۰۵:۱۲
با تشکر از سایت خوبتون اگر امکان داره یک انتقاد دارم: هر خبری که برای خوانده شدن باز میکنیم متاسفانه تاریخ جدید را ثبت میکنه در حالیکه اون خبر به روزها قبل مربوط میشده!!! این یک ضعف بزرگ می تونه باشه برای هر سایت خبری!
خیلی بهتر می بود اگر هر خبری دقیقا تاریخ نشرش ثبت میشد. اینطوری خوانندگان به اشتباه خبرهای گذشته را با امروز نخواهند خواند. با تشکر
2 2 پاسخ دادن به این نظر

دیدگاه 55

بیشتر

بهبود سبک زندگی

یک فرد در جهت بهبود سبک زندگی خود، باید برای جنبه‌های مختلف زندگی اهدافی را تعریف کند و به این اهداف، آگاهی داشته باشد. برای تنظیم این اهداف، توجه به این امور لازم است:

غرضی: رفراندومی که مقامات درخواست کنند مضر است

محمد غرضی در مورد پیشنهاد رئیس‌جمهوری برای برگزاری رفراندوم گفت: پشت ذهن آقای روحانی برای برگزاری رفراندوم جز این نیست که گروهی بر گروه دیگر غالب شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو : فاصله نزدیک هواپیمای تهران یاسوج از کنار دنا

تصاویر مربوط به پروازهای قبل است

ویدئو: فیلم انفجار پمپ گاز جاده فتح

مصدومیت ۵ نفر بر اثر انفجار در جایگاه CNG سخنگوی آتش نشانی تهران : بر اثر انفجار مخزن خودروی نیسان در جایگاه تزریق گاز CNG پنج نفر مصدوم شدند که حال دو نفر از آنها وخیم است. در محل حادثه مشاهده شد مخزن یک دستگاه خودروی نیسان به هنگام تزریق گاز CNG به دلیل نامشخصی که در حال بررسی است.

خبرها

بیشتر

برگزیده‌های مخاطبان