ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد

شناسه خبر: 153230 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۹ : ۲۲ : ۰۰
ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد
رئیس هیات ژیمناستیک خراسان شمالی گفت: مهرداد قدیمی ورزشکار این استان در اولین دوره حضور خود در رده جوانان به اردوی تیم ‌ملی ژیمناستیک فراخوانده شد.
۵۵آنلاین :

حبیب وحیدی شنبه شب اظهار داشت: مهرداد قدیمی، ژیمناست استان پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات دارحلقه و سومی پرش خرک جوانان کشور توانست به اردوی تیم ملی راه پیدا کند.
وی افزود: این ورزشکار استان در اولین دوره حضور خود در مسابقات کشوری در رده جوانان نظر کمیته ارزیاب را جلب کرده و به اردوی تیم ملی دعوت شد.
وحیدی یادآور شد: قدیمی 11 سال است در رشته ژیمناستیک فعالیت دارد و سال گذشته نیز در رقابت های نوجوانان کشور عنوان قهرمانی دار حلقه را به دست آورده بود.
این ورزشکار استان همچنین 4 سال پیاپی نیز در رقابت های آموزشگاه های کشور عنوان قهرمانی دار حلقه و سومی پرش خرک را به دست آورده بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دفاع دکتر ظریف از ایران را ببینید

کسانی که او را به جاسوسی و خیانت متهم کردند، در فرودگاه با لنگه کفش به استقبالش رفتند، در توئیتر فحش نثارش کردند خوب این ویدئو را ببینند. خیانت گاهی سست کردن زانوی وفاداران راستین این کشور است که نتیجه اش می شود رضایت و لبخند دشمن. جای خادم و خائن در این کشور بارها عوض شده ... و باز هم می شود.

ویدیو: صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیرا

صحنه ای دردناک از دویدن مردم برای خرید گوشت یخ زده در یکی از هایپر استارهای شیراز ▪️مسئولان! اگه خواب نیستید؛ ببینید مردم برای تامین کالای اساسی شون اینطور می دوند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر