ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد

شناسه خبر: 153230 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۹ : ۲۲ : ۰۰
ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد
رئیس هیات ژیمناستیک خراسان شمالی گفت: مهرداد قدیمی ورزشکار این استان در اولین دوره حضور خود در رده جوانان به اردوی تیم ‌ملی ژیمناستیک فراخوانده شد.
۵۵آنلاین :

حبیب وحیدی شنبه شب اظهار داشت: مهرداد قدیمی، ژیمناست استان پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات دارحلقه و سومی پرش خرک جوانان کشور توانست به اردوی تیم ملی راه پیدا کند.
وی افزود: این ورزشکار استان در اولین دوره حضور خود در مسابقات کشوری در رده جوانان نظر کمیته ارزیاب را جلب کرده و به اردوی تیم ملی دعوت شد.
وحیدی یادآور شد: قدیمی 11 سال است در رشته ژیمناستیک فعالیت دارد و سال گذشته نیز در رقابت های نوجوانان کشور عنوان قهرمانی دار حلقه را به دست آورده بود.
این ورزشکار استان همچنین 4 سال پیاپی نیز در رقابت های آموزشگاه های کشور عنوان قهرمانی دار حلقه و سومی پرش خرک را به دست آورده بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خصوصی سازی در ایران چگونه به انحراف کشیده شد؟

بحران بزرگ سال ۱۹۲۹ میلادی و مقبولیت نظریات کینز و به دنبال آن وقوع جنگ جهانی دوم سبب شد تصدی های دولتی در اقتصادها افرایش قابل ملاحظه ای پیدا کند.

مافیای کنکور

هر گاه موضوعی برای مردم مهم باشد،مردم از آن نقطه آسیب پذير نشان می دهند و این فرصت را برای عده ای سودجو مهیا می سازد تا از آب گل آلود ماهی بگیرند و جیب مردم را خالی کرده و جيب هاى خود را پر ميكنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: مادربزرگ ۱۰۲ ساله رکورد شیرجه در آسمان را شکست!

یک پیرزن ۱۰۲ ساله استرالیایی از ارتفاع چهار هزار و ۳۰۰ متری پرید تا رکورد مسن ترین فردی را که در آسمان شیرجه زده است، بشکند

ویدیو: فیلم ساخته شده توریست از سفر به ایران

فیلمMio Iran توسط سباستین لیندا توریستی ساخته شده که برخلاف توصیه های اطرافیان برای عدم سفر به ایران همراه همسرخود به ایران سفرمی کند لیندا این فیلم رابه پسرش میوتقدیم کرده است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر