نتیجه‌ای یافت نشد.

ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد

شناسه خبر: 153230 سرویس: ورزشی ، گوناگون شنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۷, ۰۹ : ۲۲ : ۰۰
ژیمناست خراسان شمالی به تیم ملی دعوت شد
رئیس هیات ژیمناستیک خراسان شمالی گفت: مهرداد قدیمی ورزشکار این استان در اولین دوره حضور خود در رده جوانان به اردوی تیم ‌ملی ژیمناستیک فراخوانده شد.
۵۵آنلاین :

حبیب وحیدی شنبه شب اظهار داشت: مهرداد قدیمی، ژیمناست استان پس از کسب عنوان قهرمانی در مسابقات دارحلقه و سومی پرش خرک جوانان کشور توانست به اردوی تیم ملی راه پیدا کند.
وی افزود: این ورزشکار استان در اولین دوره حضور خود در مسابقات کشوری در رده جوانان نظر کمیته ارزیاب را جلب کرده و به اردوی تیم ملی دعوت شد.
وحیدی یادآور شد: قدیمی 11 سال است در رشته ژیمناستیک فعالیت دارد و سال گذشته نیز در رقابت های نوجوانان کشور عنوان قهرمانی دار حلقه را به دست آورده بود.
این ورزشکار استان همچنین 4 سال پیاپی نیز در رقابت های آموزشگاه های کشور عنوان قهرمانی دار حلقه و سومی پرش خرک را به دست آورده بود.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

آقای رییس جمهور! لطفا دیگر اینگونه نظرسنجی نکنید

آقای رییس جمهور مشکلات بخشی از مردم بی‌شمار است. بیشتر از آنکه بشود از پشت شیشه آن را فهمید.

آنچه آمریکا از ایران هراسی در منطقه دنبال می‌کند: بهانه‌تراشی برای سرکیسه کردن قارون‌های منطقه

آمریکایی‌ها در حالی از عدم اقدام نظامی علیه ایران می گویند و حتی ادعای دادن شماره تلفن برای مذاکره را مطرح می کنند که در رفتار منطقه‌ای آنها اقداماتی خاص مشاهده می‌شود که بیش از هر چیز بوی دلار می دهد. گویی تاجر مسلکان حاکم بر آمریکا همچنان اصرار دارند که از این نمد آشوفته بازار منطقه کلاهی برای خود دست و پا کنند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آموزش پلیس آلمان به راننده های گوشی به دست

توی یک بزرگراه در آلمان تصادف وحشتناکی شده و یه عده از راننده ها می خوان از صحنه تصادف عکس و فیلم بگیرن (چیزی که توی ایران عادیه!) پلیس بهشون می گه خیلی دوست دارید اجساد رو ببینید؟ و پیاده شون می کنه و اصرار می کنه راننده را ببرد بالای سر اجساد، ادامش رو خودتون ببینید. در آخر هم جریمه سنگینی براشون می نویسه...

ویدیو: دستگیری مسافری که قصد داشت لحظه قبل فرود شیشه هواپیما را بشکند

تصاویری از دستگیری فردی که لحظاتی قبل از فرود بوئینگ ۷۳۷ در شهر کون مینگ چین قصد شکستن شیشه هواپیما داشت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر