نتیجه‌ای یافت نشد.

چین و ایران روابط خود را همچنان حفظ می کنند

شناسه خبر: 133616 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۰ : ۲۲ : ۰۰
چین و ایران روابط خود را همچنان حفظ می کنند
سخنگوی وزارت امور خارجه چین اعلام کرد علیرغم خروج ترامپ از توافق هسته ای ایران، پکن و تهران روابط و ارتباطات نزدیک سیاسی و اقتصادی خود را همچنان حفظ خواهند کرد.
۵۵آنلاین :

'گنگ شوانگ' روز جمعه در کنفرانس خبری خود در پکن افزود: دو کشور در چارچوب قواعد بین المللی به روابط اقتصادی و سیاسی خود ادامه خواهند کرد.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه چین همچنین در پاسخ سئوال یکی از خبرنگاران در مورد دیدگاه چین در ارتباط با موشک پرانی رژیم صهیونیستی به اهدافی در سوریه گفت: چین از همه طرف ها می خواهد با صبر و بردباری به این موضوع نگاه کنند و صلح و آرامش منطقه را حفظ کنند.

 

سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه با اشاره به دیدار آینده سران آمریکا و کره شمالی گفت: چین از پیشرفت مثبت تدارکات ملاقات رهبران کره شمالی و آمریکا استقبال می کند و امیدوار است در این ملاقات نتایج مثبتی به دست آید تا گام مهمی در توسعه روند عاری سازی شبه جزیره از سلاح هسته ای، حل سیاسی مساله شبه جزیره کره و همچنین تحقق صلح و امنیت پایدار در این شبه جزیره برداشته شود.

 

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه پنجشنبه اعلام کرد در ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) با 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی در سنگاپور ملاقات می کند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

يك كتاب مستهجن منتشر شد؟!

خانه منوچهر بديعي در كُردان معماري خاصي دارد،‌ از همان درِ حياط كه پيچ‌درپيچ به درِ خانه مي‌رسيم مي‌فهميم خانه بديعي نقشه‌راه مي‌خواهد و راه‌بلدي.

شفافیت سیاست، مانع کج فهمی عمومی

تعداد سیاستگذاری ها تحت تاثیر عوامل مختلف رسانه ای، ابهام، امنیتی بودن و غیره مورد کج فهمی واقع میشود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر