نتیجه‌ای یافت نشد.

چین و ایران روابط خود را همچنان حفظ می کنند

شناسه خبر: 133616 سرویس: جهان ، گوناگون جمعه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷, ۳۰ : ۲۲ : ۰۰
چین و ایران روابط خود را همچنان حفظ می کنند
سخنگوی وزارت امور خارجه چین اعلام کرد علیرغم خروج ترامپ از توافق هسته ای ایران، پکن و تهران روابط و ارتباطات نزدیک سیاسی و اقتصادی خود را همچنان حفظ خواهند کرد.
۵۵آنلاین :

'گنگ شوانگ' روز جمعه در کنفرانس خبری خود در پکن افزود: دو کشور در چارچوب قواعد بین المللی به روابط اقتصادی و سیاسی خود ادامه خواهند کرد.

 

سخنگوی وزارت امور خارجه چین همچنین در پاسخ سئوال یکی از خبرنگاران در مورد دیدگاه چین در ارتباط با موشک پرانی رژیم صهیونیستی به اهدافی در سوریه گفت: چین از همه طرف ها می خواهد با صبر و بردباری به این موضوع نگاه کنند و صلح و آرامش منطقه را حفظ کنند.

 

سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه با اشاره به دیدار آینده سران آمریکا و کره شمالی گفت: چین از پیشرفت مثبت تدارکات ملاقات رهبران کره شمالی و آمریکا استقبال می کند و امیدوار است در این ملاقات نتایج مثبتی به دست آید تا گام مهمی در توسعه روند عاری سازی شبه جزیره از سلاح هسته ای، حل سیاسی مساله شبه جزیره کره و همچنین تحقق صلح و امنیت پایدار در این شبه جزیره برداشته شود.

 

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا شامگاه پنجشنبه اعلام کرد در ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) با 'کیم جونگ اون' رهبر کره شمالی در سنگاپور ملاقات می کند.


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

وزیر جدید بهداشت، از حرف تا عمل

دکتر نمکی به وجود امضاهای طلایی در بخش دارو تاکید داشتند و خواهان و مدعی مبارزه با این چنین رانت هایی گشتند. رانت هایی که به نظر میرسد طولانی شدن تصدی های ناپایدار و غیر مفید در وزارت بهداشت  و همچنین افزایش های بی رویه تعرفه های پزشکی بدون تغییر در کیفیت خدمات، ناشی از همین رانت مخرب در خدماتی ترین بخش دولت باشد

حال و روز نظام ادارى ايران بحرانى است.

در اين سرى به بررسى اصول نظام ادارى،شفافيت و مبارزه با فساد ميپردازيم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر