نتیجه‌ای یافت نشد.

چين بر 128 محصول و کالاي آمريکايي تعرفه اعمال مي کند

شناسه خبر: 130249 سرویس: گوناگون دوشنبه ۱۳ فروردين ۱۳۹۷, ۳۹ : ۱۳ : ۰۰
چين بر 128 محصول و کالاي آمريکايي تعرفه اعمال مي کند
دولت رئيس جمهور شي جين پينگ بعد از تصميم دولت ترامپ براي اعمال تعرف بر فولاد و آلومينيوم، اين پاسخ را داده است.
۵۵آنلاین :

چين بر بيش از صد و بيست و پنج نوع کالا و محصولات وارداتي از آمريکا از جمله ميوه تعرفه اعمال مي کند. برخي از اين تعرفه ها معادل بيست و پنج درصد قيمت اين کالاها است.
چين در حالي بر صد و بيست و هشت محصول و کالاي وارداتي از آمريکا تعرفه اعمال مي کند که اين موضوع، نگراني ها را از جنگ تجاري افزايش يافته است. دولت رئيس جمهور شي جين پينگ بعد از تصميم ترامپ براي اعمال تعرف بر فولاد و آلومينيوم اين پاسخ را داده است. اين مسئله خطر جنگ تجاري بين دو کشور را افزايش داده است. تعرفه هاي جديد از امروز دوشنبه به اجرا در مي آيد.


منبع : صدا و سیما
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اعتبار «تکرار» کننده و نمک‌دان شکسته

مردی که پست مشاوره و حضور در قوه مجریه را به واسطه « تکرار می‌کنم» دارد از « تکرار» گلایه دارد. گویا جناب آشنا فراموش کرده‌اند که اعتبار ریخته، خرج خود همین آقایان شد. حضراتی که امروز نظاره گر مشکلات هستند و کاری از دستشان بر نمی‌آید، در حالی که در ایام انتخابات قول داده بودند با کلیدشان قفل‌ها را باز کنند.

دیپلماسی به سبک بابانوئل

روانشناسان معتقدند که هدیه می‌تواند گویای خیلی چیز‌ها درباره اهداکننده و دریافت کننده هدیه باشد. می‌گویند، هدیه بازتاب دهنده دنیای درون اهدا کننده است؛ حال باید دید در دنیای دیپلماسی این سبک هدیه دادن چه تعبیری را به همراه دارد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان

ورود مسوولین با خودرو به میدان نقش جهان اصفهان برای حفاظت از این محوطه تاریخی، ورود خودروها ممنوع است

ویدیو: کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه

هشدار - دارای صحنه دلخراش کشتن بیرحمانه توله خرس ۲ساله در سوادکوه شنبه ۲۵خرداد یک توله خرس ۲ساله در منطقه دراسله سوادکوه استان مازندران؛ هنگامی که همراه مادر خود در حرکت بود از یک تپه به پایین سقوط کرده و از مادرش فاصله گرفت. اهالی روستا به طرز بی رحمانه ای با ضربات متعدد سنگ و چوب توله خرس را زخمی کردند. هرچند کوهنوردان عابر به محیط بان ها اطلاع دادند و آن ها به کمک توله خرس شتافتند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر