نتیجه‌ای یافت نشد.

چند درصد مردم ایران شاد هستند؟

شناسه خبر: 166441 سرویس: توسعه ، اجتماعی ، گوناگون ، سبک زندگی دوشنبه ۵ فروردين ۱۳۹۸, ۳۴ : ۱۴ : ۰۰
چند درصد مردم ایران شاد هستند؟
در نظرسنجی اخیر مرکز افکارسنجی ایسپا از مردم پرسیده شده است که "شما چقدر شاد هستید؟" در پاسخ مردم به این سوال مشخص شد که ۵۴.۵ درصد مردم ایران تقریبا شاد ، ۱۶.۸ درصد نه شاد نه غمگین و ۲۷.۵ درصد غمگین هستند.
۵۵آنلاین :

تنها ۵۴.۵ درصد مردم ایران احساس شادی دارند.

در نظرسنجی اخیر مرکز افکارسنجی ایسپا از مردم پرسیده شده است که "شما چقدر شاد هستید؟"

نتایج به شرح زیر است:

 ۱۰.۱ درصد خیلی شاد

 ۴۴.۴ درصد به نسبت شاد

 ۱۶.۸ درصد نه شاد نه غمگین

 ۲۷.۵ درصد غمگین

 ۱.۲ درصد به سوال پاسخ ندادند.

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

نمایش شفافیت

ميعاد صالحي، رئيس صندوق بازنشستگي، در حالي‌كه مجموعه‌اي با گردش مالي هزاران ميلياردي را بر عهده گرفته است، فهرست حقوق اعضاي هیئت‌مديره شركت‌هاي تابعه خود را روي سايت شفافيت اين سازمان قرار داده و هر روز مانور مي‌دهد كه نسبت به شفاف‌سازي در اين حوزه وارد عمل شده است البته همين كار را هم نصفه و نيمه انجام داده و حقوق خود را روي سايت قرار نداده است.

مشاغل آینده در آینه تکنولوژی

ما به دلایل زیادی می‌توانیم آینده شغل‌های انسانی را پیش‌بینی کنیم، اما آنچه تا امروز در این زمینه اعلام شده، چندان مثبت نبوده است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی

تظاهرات ضد «سگ خوری» در کره جنوبی تظاهرات صدها نفر از کره ای ها در سئول علیه کسانی که گوشت سگ می خورند نسل جدید نه تنها اعتقادی به خوردن گوشت سگ نداشته، بلکه سعی کرده اند تا این فرهنگ غلط را در کشور منسوخ کنند. طبق آمار سالیانه 1 میلیون سگ در کره جنوبی خورده می شود

ویدیو: سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات

سگ خوران و پرورش دهندگان سگ در کره جنوبی در پاسخ به جنبش ضد سگ خورها دست به تظاهرات زدند سگ خوران با پخت گوشت سگ و پخش بروشور تبلیغاتی اعلام کردند کسانی که با خوردن گوشت سگ مخالفند، از مزایای این گوشت برای سلامتی انسان خبر ندارند. آنها این تظاهرات را در پاسخ به تظاهرات چند روز پیش گروههای مدافع حیوان و به خصوص سگ ها برپا کرده و نسبت به ضد سگ خورها اعتراض نمادین کردند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر