چنانچه در انتخابات برنده شوم، وضعیت اضطراری را لغو می‌کنم

شناسه خبر: 136467 سرویس: گوناگون پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷, ۲۰ : ۲۳ : ۰۰
چنانچه در انتخابات برنده شوم، وضعیت اضطراری را لغو می‌کنم
رئیس‌جمهوری ترکیه گفت که لغو احتمالی وضعیت اضطراری به معنای از میان بردن تمام‌وکمال آن نیست.
۵۵آنلاین :

 «رجب طیب اردوغان»، رئیس‌جمهوری ترکیه، گفته است که چنانچه در انتخابات ۲۴ ژوئن برنده شود، به وضعیت اضطراری این کشور پایان می‌دهد. اردوغان در ادامه گفت چنانچه تهدیدی ترکیه را تهدید کند، دوباره وضعیت اضطراری اعلام خواهد کرد. 

اردوغان شامگاه گذشته -چهارشنبه- در گفت‌وگو با تلویزیون ۲۴ گفت: «اگر در انتخابات ۲۴ ژوئن برنده شوم، اولین کاری که انجام می‌دهم، اگر خدا بخواهد، این است که وضعیت اضطراری را لغو کنم.»

وی افزود که «لغو وضعیت اضطراری به معنای از میان بردن تمام‌وکمال آن نیست. اگر بار دیگر مورد تهدید قرار بگیریم، شدیدترین احتیاط‌ها را اعمال خواهیم کرد.»

از سوی دیگر، مقام‌های ترکیه امروز ۱۸ نفر را به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش در استانبول و ازمیر بازداشت کردند.  

 

اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

درس خواجه نظام‌الملک برای ما

امسال هزارمین سالگرد تولد خواجه نظام‌الملک طوسی وزیر خردمندی است که سی سال توانست در عمل و نظر آبادانی کشور را رقم زند. یادگاری جهانی به نام سیرالملوک از او به زبان فارسی به جا مانده که در ادامه سعی می‌شود براساس تحلیل لئواشتراوس مفسر فلسفه سیاسی، منولوگ‌های (تک‌گویی‌های) کتاب به روش دیالوگ (گفت‌وگو با زمان حاضر) برای حل مشکلات امروز دولت و ملت بازگویی شود.

کی به چی رای می‌ده؟

شفاف شدن رای نمایندگان باعث می‌شود، مردم بدانند وکلایی که به مجلس فرستاده‌اند در مورد تصمیمات مهم کشوری چه نظری داشته‌اند و چه رایی داده‌اند. برخی در نطق‌های خود راهنمای راست می‌زنند ولی در رای خود به سمت چپ می‌پیچند یا بالعکس

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود

٥٥ آنلاین تلاش میكند در مورد افراد قضاوت نكند و مهم برای ما روش های اداره كشور هست . اما این حرف وزیر ارتباطات در مورد امضاهای طلایی و راهكار دولت الكترونیك كاملا درست است .اگر در دهه هفتاد اجازه میدادند دولت الكترونیك انجام شود. مفسدین از قدرت فاصله میگرفتند

ویدیو: علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد

علیخانی حتی مهمانان برنامه را با نظر میرعلی دعوت می کرد. علیخانی: سفارش می کنم قرارداد سال بعدت بهتر باشد؛

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر