نتیجه‌ای یافت نشد.

چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟

شناسه خبر: 148116 سرویس: گوناگون جمعه ۲۷ مهر ۱۳۹۷, ۳۲ : ۰۰ : ۰۰
چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟
جک دورسی، برای چک کردن توئیتر و Square هم‌زمان به‌جای استفاده از لپ‌تاپ از آیفون خود استفاده می‌کند. در همین حال طبق دستور جدید قرار است روی پست‌های حذف‌شده کاربران، دلیل قانونی آن درج شود تا کاربران بفهمند توئیتر پست مذکور را حذف کرده است یا کاربران گزارش علیه آن داده‌اند
۵۵آنلاین :

جک دورسی، برای چک کردن توئیتر و Square هم‌زمان به‌جای استفاده از لپ‌تاپ از آیفون خود استفاده می‌کند. در همین حال طبق دستور جدید قرار است روی پست‌های حذف‌شده کاربران، دلیل قانونی آن درج شود تا کاربران بفهمند توئیتر پست مذکور را حذف کرده است یا کاربران گزارش علیه آن داده‌اند.

وی اخیراً در مصاحبه‌ای گفت: بحث اصلی تمرکز است که می‌تواند با غیرفعال کردن نوتیفیکیشن‌ها از یک اپلیکیشن در آنِ واحد استفاده کند. به گفته دورسی روی لپ‌تاپ نمی‌توان چنین تمرکزی داشت و هر چیزی هنگام کار ممکن است ظاهر شود و مانع از انجام کار اصلی شود اما با موبایل چنین چیزی رخ نمی‌دهد.

وی زمانی که با همکاران خود جلسه دارد، موبایل را نیز کنار گذاشته تا روی موضوع موردبحث تمرکز داشته باشند. دورسی در این زمینه می‌گوید: اگر قرار است 15 دقیقه مفید در جلسه داشته باشیم این 15 دقیقه بدون موبایل و لپ‌تاپ می‌تواند واقعاً همان 15 دقیقه باشد!

البته وی به‌جای تایپ سعی می‌کند از پیغام صوتی استفاده کند و اغلب اوقات از اپلیکیشن Notes استفاده می‌کند تا بتواند بهتر و بیشتر به کارهای اداری خود برسد.

ادامه شفاف‌سازی در توئیتر با انتشار گزارش نقض قوانین

توئیتر در اقدامی باهدف شفاف‌سازی بیشتر، درباره پست‌های حذف‌شده، گزارش مستقیم به کاربر و سایر کاربران می‌دهد، بدین‌صورت که پس از حذف توئیت، جمله‌ای کلیشه‌ای روی پست حذف‌شده بدین مضمون می‌آورد که قوانین توئیتر نقض شده است و به همین دلیل پست مذکور حذف‌شده است.

بنابراین هم مالک توئیت و هم فالوورها متوجه می شوند که پست حذف‌شده نقض قوانین کرده و به همین دلیل پاک شده است. البته پیغام رسمی حذف تا 14 روز دیده خواهد شد.

همچنین توئیت های گزارش شده توسط کاربران نیز پنهان شده و با بردن موس روی آن، جمله You reportes this tweet به نمایش در می آید.

این جمله یعنی توئیتر آن را حذف نکرده، بلکه کاربران گزارش تخلف آن را رسانده و به همین دلیل از دسترس خارج شده است.

توئیتر در حال تلاش روی این موضوع است که بتواند میان آزادی بیان، پست‌های آزاردهنده و ناقض قوانین بالانس ایجاد کند تا کمترین آسیب به کاربر و پست‌هایش برسد.

چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟ / یادداشت رسمی توئیتر روی پست‌های حذف‌شده

چرا مدیر توئیتر آیفون در دست دارد؟ / یادداشت رسمی توئیتر روی پست‌های حذف‌شده

 


منبع : خبرآنلاین
برچسب ها
آیفونتوئیتر
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

استدلال‌هاي واهي براي توسعه‌نيافتگي

واکاوي سه دوره تاريخي که اجازه نداد کمر اقتصاد بشکند

اتحادیه: خرید طلای آب شده از سوی مردم غیر مجاز نیست

به واحدهای صنفی اعلام شده تا از خرید و فروش طلای آب شده و شمش طلا با افراد عادی که فعالیت صنفی در حوزه طلا ندارند پرهیز شود.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: روستایی که محو شده!

روستایی که محو شده! روستای "چم حسین" تنگ تیر که تا پیش از سیل در شهرستان چگنی قرار داشت، در حال حاضر وجود خارجی ندارد و با آب یکسان شده است.

ویدیو: مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش

مکالمه تلفنی یک کودک ۶ ساله اصفهانی با اورژانس و درخواست کمک برای نجات مادرش به جز تلخی دلهره و تنهایی یک کودک و زبان شیرین و شیوا و هوش بالای او ؛ ضرورت آموزش کودکان عنصر کلیدی در این ویدیوست.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر