نتیجه‌ای یافت نشد.

چرا دالیچ سرمربی ایران نمی‌شود؟

شناسه خبر: 162189 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۴۶ : ۲۰ : ۰۰
چرا دالیچ سرمربی ایران نمی‌شود؟
دنیای‌ورزش تورنتو نوشت: زلاتکو دالیچ. او یک اسم هیجان‌انگیز برای فوتبال ایران است اما اگرچه با این نام بارها تن کی‌روش لرزید ولی این گزینه دیگر گزینه ایران نیست!
۵۵آنلاین :

زلاتکو دالیچ حالا سرمربی تیم نایب قهرمان دنیاست. او یک سال و چند ماه قبل وقتی گزینه استقلال شده بود به این جرم که دلالها می خواهند به فوتبال ایران قالبش کنند ، اینجا نیامد و درحالی که برانکو ایوانکویچ برای ماندن در پرسپولیس ، هدایت تیم ملی کشورش را رد کرد، از سوی داوور شوکر سرمربی کرواسی شد و به عنوان مربی موقت معجزه کرد و هم تیمش را برد جام جهانی و هم با نسل طلایی وجسورش شگفتی سازانه تا فینال جام جهانی پیش رفتند.
زلاتکو که نامش را برانکو چند باری به عنوان بهترین گزینه هدایت ایران مطرح کرده و حسابی اعصاب کی روش را به هم ریخته بود، ولی بعد از جام جهانی خواست با رقم ناچیز هدایت کرواسی در این تیم بماند.  او که همزمان پیشنهاد ناباورانه ۵ میلیون یورویی در سال برای هدایت تیمی در لیگ چین دارد، به دوستان سرشناس کرواتش در ایران گفته تا پایان جام ملتهای اروپا در تیم ملی کشورش می ماند چون باور دارد با این نسل جادویی می تواند مهمترین اتفاق فوتبالی کشورش را در جام ملتهای اروپا رقم بزند.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

پیش‌لرزه بیکاری کارگران در سال ۹۸

تصمیم شورای عالی کار برای افزایش دستمزد، می­تواند به منزله یک پیش‌­لرزه برای جامعه کارگری در سال آینده باشد.

بایدها و نبایدهای دید و بازدید نوروزی

از ارسال پیام تبریک کیلویی خودداری کنیم. Send to all پیام قطعا" فقط باعث خوشحالی مخابرات می شود. اگر کسی برایمان عزیز است جداگانه به او پیام بدهیم.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: آدم های های پر انرژی

این پیرمرد هر روز با دوچرخه اش که یک ضبط روی آن نصب کرده، توی خیابان های همدان می چرخه و موسیقی سنتی پخش می کنه تا رهگذران لذت ببرند

ویدیو: سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی!

سلام بر نماینده مجلس شورای اسلامی! تراکتورسازی تبریز تیمی درخشان با هواداران پرشور است. آنها چشم نواز بازی می کنند و یکی از معدود تیم های شایسته کسب جام هستند. تراکتورسازان چند هفته مانده به پایان لیگ، با یک بازی بیشتر نسبت به رقبا و یک امتیاز افزون تر در صدر قرار گرفته اند.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر