نتیجه‌ای یافت نشد.

چرا دالیچ سرمربی ایران نمی‌شود؟

شناسه خبر: 162189 سرویس: ورزشی ، گوناگون سه شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷, ۴۶ : ۲۰ : ۰۰
چرا دالیچ سرمربی ایران نمی‌شود؟
دنیای‌ورزش تورنتو نوشت: زلاتکو دالیچ. او یک اسم هیجان‌انگیز برای فوتبال ایران است اما اگرچه با این نام بارها تن کی‌روش لرزید ولی این گزینه دیگر گزینه ایران نیست!
۵۵آنلاین :

زلاتکو دالیچ حالا سرمربی تیم نایب قهرمان دنیاست. او یک سال و چند ماه قبل وقتی گزینه استقلال شده بود به این جرم که دلالها می خواهند به فوتبال ایران قالبش کنند ، اینجا نیامد و درحالی که برانکو ایوانکویچ برای ماندن در پرسپولیس ، هدایت تیم ملی کشورش را رد کرد، از سوی داوور شوکر سرمربی کرواسی شد و به عنوان مربی موقت معجزه کرد و هم تیمش را برد جام جهانی و هم با نسل طلایی وجسورش شگفتی سازانه تا فینال جام جهانی پیش رفتند.
زلاتکو که نامش را برانکو چند باری به عنوان بهترین گزینه هدایت ایران مطرح کرده و حسابی اعصاب کی روش را به هم ریخته بود، ولی بعد از جام جهانی خواست با رقم ناچیز هدایت کرواسی در این تیم بماند.  او که همزمان پیشنهاد ناباورانه ۵ میلیون یورویی در سال برای هدایت تیمی در لیگ چین دارد، به دوستان سرشناس کرواتش در ایران گفته تا پایان جام ملتهای اروپا در تیم ملی کشورش می ماند چون باور دارد با این نسل جادویی می تواند مهمترین اتفاق فوتبالی کشورش را در جام ملتهای اروپا رقم بزند.


منبع : خبر آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

خاطرات هاشمی و ضربه های او به افراد

هاشمی رفسنجانی وقتی در قدرت بود هر کاری دلش خواست انجام داد اما کسانی که ضربه خوردند و مخالف سیاست های او بودند نباید حتی  دلگیر باشند .

نفوذ خویشاوندان در اقتصاد ايران

نشست جایگاه فساد و شفافیت در حکمرانی، روز دوشنبه به همت انجمن علمی سیاست‌گذاری اجتماعی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار شد و سخنرانان این نشست به بیان نظرات خود درباره فساد، شیوه‌های مبارزه با آن و وضعیت حاکم بر کشور پرداختند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مان

شیرجه عجیب «اینفینیته تاکر» در لحظات پایانی مسابقه دو ۴۰۰ متر با مانع در آمریکا از این حرکت که مورد توجه رسانه ها قرار گرفته به عنوان «شیرجه سوپرمن» یاد شده است.

ویدیو: زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

زخمی شدن تعدادی از مسافرین مترو در مکزیکوسیتی به دلیل انبوه جمعیت در ایستگاه

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر