چاپ تصویر «ترامپ دلقک» در صفحه نخست «نیویورک دیلی نیوز» به مناسبت سالروز استقلال آمریکا

شناسه خبر: 138183 سرویس: تصویر چهارشنبه ۱۳ تير ۱۳۹۷, ۵۱ : ۲۳ : ۰۰
چاپ تصویر «ترامپ دلقک» در صفحه نخست «نیویورک دیلی نیوز» به مناسبت سالروز استقلال آمریکا
روزنامه «نیویورک دیلی نیوز» در شماره ویژه خود به مناسبت سالروز استقلال آمریکا، با چاپ تصویری از ترامپ در صفحه نخست خود، او را دلقک خواند.
۵۵آنلاین :

روزنامه آمریکایی «نیویورک دیلی نیوز» در شماره ویژه خود به مناسبت سالروز استقلال آمریکا، با چاپ تصویری از دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور در شمایل یک دلقک در صفحه نخست خود، نوشت: «دلقکی که نقش پادشاه را بازی می‌کند نمی‌تواند ارزش‌هایی را که این کشور ۲۴۲ سال پیش بر پایه آنها بنا شد، نابود کند».

چاپ تصویر «ترامپ دلقک» در صفحه نخست «نیویورک دیلی نیوز» در سالروز استقلال آمریکا

روزنامه نیویورک دیلی نیوز که چاپ شهر زادگاه ترامپ است، از منتقدان جدی وی در دوران ریاست جمهوری اش بوده و معمولا صفحه نخست خود را به چاپ تصاویری از ترامپ و تمسخر او بر سر رسوایی هایش اختصاص می دهد. 


منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

دروکردن قدرت با دوچرخه در نیویورک

روز گذشته قدرتمندترین و محبوب‌ترین سیاست‌مدار حزب دموکرات آمریکا با دوچرخه در شهر نیویورک رکاب زده و خود را به یکی از محله‌های فقیرنشین به نام کوئینز رساند تا کیفیت و ایمنی مسیر دوچرخه‌سواری را در راهبردی‌ترین شهر آمریکا از نزدیک بررسی کند؛ اقدامی که بازتاب‌های گسترده رسانه‌ای داشت.

۷ توصیه اقتصادی به دولت

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح روز یکشنبه در نشستی که با دعوت ایشان از رئیس‌جمهوری و اعضای هیات دولت برگزار شد، با تاکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزی مسوولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک!

یک گردباد کوچک، مسحور کننده و ترسناک! این گردباد کوچک که بهش "شیطان شنی" هم میگن وقتی ایجاد میشه که تو یک روز گرم و خشک به هر دلیلی بخشی از زمین سریعتر از جاهای دیگه گرم بشه!

ویدیو: لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب!

لحظات دراماتیک خارج شدن زنی از سیلاب بعد از 3 کیلومتر کشیده شدن با آب! تو سیل سال گذشته تو پرو 62 نفر کشته و 12000 خانه خراب شد!

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر