چالش‌های تمام نشدنی مدارس

شناسه خبر: 190295 سرویس: توسعه ، سیاست ، گوناگون دوشنبه ۲۵ شهريور ۱۳۹۸, ۴۰ : ۲۰ : ۰۰
چالش‌های تمام نشدنی مدارس
با گذر از نیمه شهریورماه و فرارسیدن فصل تحصیلی، یکی از موضوعات پیگیری شده، کیفیت آموزش و پرورش و وضعیت فضاهای آموزشی در مدارس است. در جزیره کیش هستند مدارسی که یا از رده خارج شده‌اند یا درحال از رده خارج شدن هستند. در این میان، برخی از مدارس دولتی از والدین توقع دارند تا در طرح پاکیزگی مدارس مشارکت داشته باشند.
۵۵آنلاین :

یکی از دبستان‌های دولتی جزیره، هنگام ثبت‌نام نهایی دانش‌آموزان و تحویل کتاب‌ها از والدین خواسته تا کلاس فرزندان خود را تمیز کنند. گفته می‌شود نیمکت‌های مدارس نه تنها استانداردهای لازم را ندارند، بلکه از قدیمی‌ترین نیمکت‌های موجود است. آیا معاونت اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش از این تصمیمات آگاه است؟ آیا درحالی‌که مسوولان به صراحت می‌گویند کیش در بهترین وضعیت مالی طی سال‌های اخیر قرار دارد، بودجه برای تجهیز و حتی نظافت مدارس دولتی نیست؟ آیا فصل تحصیل سال ۹۸ مدارس دولتی تا انتها می‌خواهد با همین کاستی‌ها به پایان برسد؟


منبع : دنیای اقتصاد
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چگونه اینفلوئنسر شویم؟

واقعیت آنکه، ما نیاز داریم تا از برخی از سازوکارهای پشت پرده ستاره های اینستاگرامی آگاه شویم. این متن شاید در قسمت هایی تلخ و یا شاید هم سطحی به نظر آید ولی قصد آن صرفا ارتقاء آگاهی های عمومی درباره مسائل این روزهای ما در فضای مجازی است.

چرا رابطه آمریکا و ایران راه به جایی نمی برد؟

بعد از روی کار آمدن حسن روحانی در سال ۱۳۹۲ کمتر کسی فکر می کرد پرتلاطم ترین دوران روابط ایران و آمریکا در دوره ریاست جمهوری او اتفاق بیفتد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : «دیوار آدامس» سیاتل؛ از زباله‌دانی تا اثری هنری

ویدئو : امید داشتن عین قدرت است

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر