نتیجه‌ای یافت نشد.

پیکر شهدای حادثه تروریستی کرکوک از مرز "پرویزخان" وارد کشورمان شد

شناسه خبر: 88178 سرویس: سیاست يكشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵, ۳۷ : ۰۹ : ۰۰
پیکر شهدای حادثه تروریستی کرکوک از مرز "پرویزخان" وارد کشورمان شد
معاون فرمانداری قصرشیرین از ورود پیکر شهدای حادثه تروریستی نیروگاه دبس کرکوک عراق از طریق مرز پرویزخان به کشورمان خبر داد.
۵۵آنلاین :

معاون فرمانداری قصرشیرین از ورود پیکر شهدای حادثه تروریستی نیروگاه دبس کرکوک عراق از طریق مرز پرویزخان به کشورمان خبر داد.

نعمت الله نازپرورده ، اظهار کرد: حوالی ساعت 23 شب گذشته(اول آبان) پیکر مطهر چهار شهید حادثه تروریستی نیروگاه  دبس کرکوک عراق از طریق مرز پرویزخان شهرستان قصرشیرین وارد کشورمان شد.

وی افزود: پیکر این شهدا پس از ادای احترام توسط مسئولین شهرستان،توسط آمبولانس به شهرهای اسلام آبادغرب و کرمانشاه منتقل شد.

نازپروده گفت: پیکر مصیب قنبری از شهدای این حادثه تروریستی به زادگاهش اسلام آبادغرب منتقل شد و پیکر نعمت الله رضایی، کورش قوی دل و حسین عبدالوند نیز به کرمانشاه منتقل شد تا پس از انجام تشریفات معمول به زادگاهشان منتقل شود.

در حمله تروریستی روز جمعه داعش به نیروگاه دبس کرکوک تعدادی غیر نظامی شهید و مجروح شدند که جمعی از شهدا و مجروحین این حادثه تروریستی ایرانی بودند.


منبع : ایسنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

اقتصاد از قوه قضائیه چه می خواهد؟

از جذابیت های ایران امروز یکی این است که آنچه فرنگی ها در کتاب های تاریخ می خوانند ما به چشم دیده و به گوش می شنویم.

آمارها چه تصویری از نرخ رشد فقر ارائه می کنند؟

برخورداری افراد از عدالت اقتصادی همواره یکی از دغدغه های اصلی سیاستگذاران اقتصادی در کشور بوده است، گام اول در این راستا داشتن برآوردی دقیق از تعداد فقرا و شناسایی ویژگی های گروه های فقیر است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال

دیدار یک کهنه سرباز با معشوق خود پس از ۷۵ سال ◽️یک کهنه سرباز پس از 75 سال با معشوقه خود در زمان جنگ دوم جهانی روبه رو شد. در سال پایانی جنگ جهانی دوم، 1944 میلادی، کارا تروی رابینز آمریکایی که برای جنگ در مقابل ارتش نازی عازم فرانسه شده بود در شمال شرقی فرانسه عاشق ژانی پیرسون، 18 ساله شد. ◽️ اما سرانجام رابینسون که در آن زمان 24 سال داشت ناگزیر به جبهه شرق اعزام شد

ویدیو : یک بیماری که به تازگی از سوی سازمان بهداشت جهانیWHO شناسایی شده است!

یک بیماری که به تازگی از سوی #سازمان_بهداشت_جهانیWHO شناسایی شده است! #فرسودگی_شغلی یا #کارزدگی این بیماری قرار است در سال ۲۰۲۲ به رسمیت شناخته شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر