پیغام رئال مادرید به رونالدو؛ برای خودت مشتری دست به نقد پیدا کن!

شناسه خبر: 135895 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۳ : ۰۰
پیغام رئال مادرید به رونالدو؛ برای خودت مشتری دست به نقد پیدا کن!
رئال مادرید به این راحتی ها حاضر به فروش رونالدو نیست.
۵۵آنلاین :

 آ اس اسپانیا مدعی شده است که رئال مادرید حاضر است در صورتی که رونالدو واقعاً اصرار به جدایی داشته باشد، برای فروش این ستاره پای میز مذاکره بنشیند.

امروز رکورد مدعی شده بود که روابط رونالدو و پرز آن قدر تیره و تار شده که ستاره پرتغالی تصمیم به جدایی گرفته و این تصمیم برگشت ناپذیر است. اما رونالدو در قراردادش با رئال مادرید بند فسخ ۱ میلیارد یورویی دارد که جدایی این بازیکن را خیلی سخت می کند، با این حال آ اس مدعی است که رئال مادرید حاضر است در صورت یافتن مشتری مناسب، پای میز مذاکره بنشیند و به پیشنهاد متناسب، پاسخ مثبت دهد. پرز می داند که با رقم فروش رونالدو، به راحتی می تواند نیمار را جذب کند.

رونالدو به شدت از پرز دلخور است، مدیر رئال مادرید از تابستان قبل به وی قول داده که دستمزدش را افزایش دهد ولی این امر محقق نشده و در عین حال رونالدو می شنود که رئال مادرید حاضر است برای جذب نیمار بیش از ۳۰۰ میلیون یورو خرج کند.

شاید سه مشتری بالقوه رونالدو، پاریسن ژرمن، منچستریونایتد و بایرن مونیخ باشند که البته هنوز مشخص نیست کدام یک بخواهند برای خرید این ستاره گرانقیمت وارد عمل شوند.


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

چرا زنگنه به الجزایر نرفت؟شکستی دیگر ؟

چرا جلسه JMMC مهم است؟

حجم سه رانت‌پاشی در نیمه اول

«دلار جهانگیری»، «سکه قربانی» و «فولاد سرقینی» سه منبع اصلی رانت در نیمه اول سال ۹۷ بودند که سفره اهل رانت را آبادتر کردند

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر