پیغام رئال مادرید به رونالدو؛ برای خودت مشتری دست به نقد پیدا کن!

شناسه خبر: 135895 سرویس: ورزشی ، گوناگون جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷, ۳۷ : ۱۳ : ۰۰
پیغام رئال مادرید به رونالدو؛ برای خودت مشتری دست به نقد پیدا کن!
رئال مادرید به این راحتی ها حاضر به فروش رونالدو نیست.
۵۵آنلاین :

 آ اس اسپانیا مدعی شده است که رئال مادرید حاضر است در صورتی که رونالدو واقعاً اصرار به جدایی داشته باشد، برای فروش این ستاره پای میز مذاکره بنشیند.

امروز رکورد مدعی شده بود که روابط رونالدو و پرز آن قدر تیره و تار شده که ستاره پرتغالی تصمیم به جدایی گرفته و این تصمیم برگشت ناپذیر است. اما رونالدو در قراردادش با رئال مادرید بند فسخ ۱ میلیارد یورویی دارد که جدایی این بازیکن را خیلی سخت می کند، با این حال آ اس مدعی است که رئال مادرید حاضر است در صورت یافتن مشتری مناسب، پای میز مذاکره بنشیند و به پیشنهاد متناسب، پاسخ مثبت دهد. پرز می داند که با رقم فروش رونالدو، به راحتی می تواند نیمار را جذب کند.

رونالدو به شدت از پرز دلخور است، مدیر رئال مادرید از تابستان قبل به وی قول داده که دستمزدش را افزایش دهد ولی این امر محقق نشده و در عین حال رونالدو می شنود که رئال مادرید حاضر است برای جذب نیمار بیش از ۳۰۰ میلیون یورو خرج کند.

شاید سه مشتری بالقوه رونالدو، پاریسن ژرمن، منچستریونایتد و بایرن مونیخ باشند که البته هنوز مشخص نیست کدام یک بخواهند برای خرید این ستاره گرانقیمت وارد عمل شوند.


منبع : ایران آنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

حال محله هرندی، خوب خراب است.

اعتیاد در بین افراد ساکن در دروازه غار بیداد می کند و کشیدن دیوار بر دور پارک هرندی دوایی بر دردهای مردم آن منطقه نشده است.

تفاوتِ اروپا با آمریکا در مورد ایران

قدرتِ فراوان باعثِ بی تفاوتی نسبت به دیگران می شود. ریشۀ اهمیت دادن به دیگران در نیاز و وابستگی است. این یک واقعیت اجتناب ناپذیر زندگی انسان هاست. تربیت ها و آموزش های فراوانی باید صورت پذیرد و ساختارهای بی شماری بِنا شود تا قدرتِ فراوان و اخلاق نسبی ممزوج گردند. به سختی بشر بتواند قدرت، انصاف، اخلاق و راست گویی را در یک شبکه جمع کند. متاسفانه، وقتی قدرت افزایش می یابد، دیگران اهمّیت خود را از دست می دهند. درروابط بین الملل، اهمّیت دادن عمدتا اقتصادی است.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: اینگونه است که خرج دولت از فایده اش بیشتر میشود

ویدیو: خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت

خالق یکی از بهترین نجات دروازه های تاریخ جام جهانی درگذشت. گوردن بنکس دروازه بان تیم ملی انگلیس و فاتح جام جهانی ۱۹۶۶ در ۸۱ سالگی درگذشت. او در جام جهانی ۱۹۷۰ با مهار این ضربه سر از #پله جاودانه شد. از این نجات دروازه به عنوان یکی از بهترین سیوهای تاریخ جام های جهانی یاد می شود.

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر