پیش بینی افزایش ابر و بارش پراکنده در تهران

شناسه خبر: 125461 سرویس: گوناگون يكشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶, ۳۱ : ۱۴ : ۰۰
پیش بینی افزایش ابر و بارش پراکنده در تهران
اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش ابر و بارش پراکنده باران طی 2 روز آینده در مناطق مختلف استان خبر داد.
۵۵آنلاین :

با ورود سامانه بارشی از فردا(دوشنبه) آسمان استان به تدریج ابری و گاهی همراه با بارش باران (در ارتفاعات برف و مه) و وزش باد پیش بینی می شود. 
براساس بررسی و تحلیل آخرین داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، از اوایل شب دوشنبه در برخی مناطق استان تهران وزش باد شدید و احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست. 
برهمین اساس، وضعیت جوی استان تهران در روز سه شنبه ابری و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و احتمال رعد و برق و در ارتفاعات همراه با بارش برف، وزش باد شدید و احتمال کولاک پیش بینی شده است. 
اداره کل هواشناسی استان تهران، کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه را به ترتیب (5 و 13) ؛ (8 و 15) و (8 و 14) درجه سانتیگراد پیش بینی کرده است. 
براساس این گزارش، فیروزکوه- امین آباد با دمای منفی هشت درجه و ورامین با 15 درجه سانتیگراد به ترتیب سردترین و گرم ترین نقاط استان تهران در 24 ساعت گذشته بودند. 


منبع : ایرنا
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

امکان پذیری و مطلوبیت هدایت نقدینگی: یک تحلیل انتقادی

چند هفته پیش در مطلب مشترکی با آقای دکتر شهرام معینی (دانشگاه اصفهان) اشاره کردیم که سیاستمداران ایرانی هر وقت می‌خواهند یک راه حل ظاهراً معقول و آسان ولی در واقع سهل و ممتنع برای مشکلات اقتصادی پیشنهاد کنند سراغ «هدایت نقدینگی سرگردان» به سمت «تولید» می‌روند. هر زمانی که تورم مساله اقتصادی کشور باشد، می‌خواهند از این هدایت برای «جذب و دفن» نقدینگی استفاده کنند (گویی نقدینگی در جایی خارج از بانک قابل هدم و دفن است) و هر زمان که مساله رکود مطرح است، می‌خواهند با آن رونق و اشتغال ایجاد کنند.

سراب «وام بدون سود»!

یکی از بانک‌ها در ترفندی تازه ادعا می‌کند تسهیلات با بهره صفر‌درصد می‌دهد

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدیو: موتورسیکلت خودران بی ام و که با حفظ تعادل، به راحتی در مسیر حرکت می کند.

ویدیو: مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند

مرد بلوچ با دوچرخه در روستاهای چابهار کتابخانه افتتاح می کند/ در هیاهوی اخبار تلخ و بد، هنوز هم می شود مهربانی و انسانیت و اخلاق را سراغ گرفت

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر