پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد

شناسه خبر: 191111 سرویس: سیاست ، اجتماعی ، گوناگون دوشنبه ۱ مهر ۱۳۹۸, ۱۱ : ۱۵ : ۰۰
پیدا شدن بسته مشکوک باعث تخلیه فرودگاه منچستر شد
در پی پیدا شدن بسته‌ای مشکوک در فرودگاه منچستر انگلیس، بخشی از محوطه آن نوارکشی شده و مأموران خنثی‌سازی بمب با انفجاری کنترل شده، خطر را برطرف کردند.
۵۵آنلاین :

 در پی گزارش بسته‌ای مشکوک در فرودگاه منچستر، نیروهای خنثی‌سازی بمب به این محل اعزام شدند. یک فرد نیز در این زمینه مورد بازداشت قرار گرفت.

به نوشته روزنامه «گاردین»، در پی گزارشی مبنی بر وجود یک بسته مشکوک در فرودگاه منچستر انگلیس، این محل و دفاتر اداری اطراف آن تخلیه شدند.

مأموران فرودگاه و نیروهای پلیس جاده‌ها و ایستگاه‌های قطار و اتوبوس  منتهی به فرودگاه را بسته و تیم‌های خنثی‌سازی بمب به محل اعزام شدند. متخصصان خنثی‌سازی بمب حوالی ساعت ۹:۳۰ صبح توانستند به‌وسیله انفجاری کنترل شده، خطر را برطرف کنند. فردی نیز در رابطه با این بسته مشکوک دستگیر شد.

در طول عملیات خنثی‌سازی، هیچ پروازی لغو نشد.با این حال در پی بسته شدن ساختمان فرودگاه، مسافران مجبور شدند به‌صورت پیاده خود را تا محل پروازها برسانند. 

پلیس در این باره گفت، تا پایان تحقیقات و جستجوی کامل محوطه، به حضور در فرودگاه ادامه خواهد داد. سخنگوی پلیس محلی گفت یک خط قرنطینه دور محل سوار شدن مسافران به اتوبوس‌ باند پرواز کشیده شده است و مأموران مردم را به مسیر جایگزین راهنمایی می‌کنند.

دی ماه سال گذشته نیز به دنبال پیدا شدن یک بسته مشکوک در فرودگاه‌های «هیثرو» لندن، پایانه دوم این فرودگاه بسته شد. در ماه اسفند نیز سه بسته انفجاری در دو فرودگاه هیثرو، لندن سیتی و ایستگاه قطار «واترلو» کشف شده بود.

 


منبع : خبرآنلاین
اشتراک گذاری

نظرات

دیدگاه‌های شما پس از تایید ناظر منتشر می‌شود.
متون غیرفارسی و پیام‌های حاوی توهین، تهمت یا افترا تایید نخواهد شد.

انصراف

دیدگاه 55

بیشتر

این حسین کیست....؛؟

این حسین کیست که همه عالم دیوانه اوست، این جمله مختصر ترین و کاملترین جمله ای است که می توان با آن امام حسین علیه السلام را توصیف کرده و پی به عظمتش در عالم بشریت برد، آری واقعاً این حسین کیست؟

از سخنرانی به عنوان عمار، تا جاسوس اسرائیل!

حالا لااقل به حرمت خون شهدای مدافع حرمی که با جاسوسی این آدم اطلاعاتشان به دشمن داده شد، بیایید و بگویید با تأیید چه کسانی این آدم در بعد نظامی آنقدر رشد کرد که به حد بالای دسترسی به اطلاعات مدافعان حرم رسید و شد و آن‌چه نباید می‌شد.

اخبار ویدئویی

بیشتر

ویدئو : جنایات جنگی ترکیه علیه سوریه

ویدئو : مردان مسلح پسر ال چاپو را فراری دادند

خبرها

بیشتر

خبرهای دیگر